Кошик порожній
Меню
ПОСТІЙНО МЕРЗНУТЬ РУКИ І НОГИ
При найменшому похолоданні у вас стали мерзнути руки чи ноги? Холодні руки – ознака серйозного захворювання? Якщо Ви зіткнулися з даною проблемою, тоді читайте дану статтю до кінця, адже Ви дізнаєтесь багато цікавого, а саме чому мерзнуть руки та що робити в таких випадках
Діагностика по калу
В сьогоденні тема випорожнень є надзвичайно актуальною, адже в нашому калі знаходяться не тільки рештки неперетравленої їжі, але й токсини, які можуть шкодити нашому організмі.
В даній статті ми розповідаємо про основні аспекти нормальних випорожнень та який кал може свідчити про небезпечні захворювання.
Діагностика захворювань по язику
В цій статті ви дізнаєтеся як визначати хвороби по язику.
Що означає білий, жовтий, сірий, та ін. наліт на язику ?
Яким має бути язик у здорової людини?
Про які хвороби свідчить жовтий, сірий, синюшний колір язика.
А також діагностика по сухості якика, плямах на язику у дітей та дорослих....
Вправи при невриті лицевого нерва
В цій статті ви знайдете комплекс вправ при невропатії лицевого нерва з дтальним поясненням в фото і відео, щоб ви могли робити цю гімнастику самостійно вдома, і значно пришвидшили лікування асиметрії обличчя, яка майже завжди супроводжує парез м'язів при невриті лицевого нерва
ВПРАВИ ПРИ ОПУЩЕННІ МАТКИ
Опущення матки – це патологія при якій органи тазу зміщуються у піхву чи навіть нижче. По статистиці в кожної третьої жінки є застій крові у венах малого тазу. За даними Американської федерації гінекологів застій крові у венах малого тазу є найчастішою причиною болю та дискомфорту під час статевого акту. В кожної четвертої жінки є слабість м’язів тазового дна, що з часом може призвести до опущення жіночих статевих органів, а також до випадіння матки.

Профілактика опущення і випадіння матки, випадіння шийки матки, а також лікування цієї проблеми народними методами завжди поєднується з фізичними вправами, які включають гімнастику для інтимної групи м’язів – вправи Кегеля.
Ниркова гіпертензія. Порочне коло - високий артеріальний тиск і хронічна хвороба нирок
Досить часто буває, що приходять хворі з високим артеріальним тиском і в кардіології лежали і в терапії, дивлюсь в аналізи, а там в сечі практично постійно лейкоцити трохи вище норми. П’ють такі хворі зазвичай або комбіновані гіпотензивні препарати, або навіть кілька таблеток на добу, а тиск і на фоні їх вживання часто погано регулюється і бувають гіпертонзивні кризи. Коли питаю, що ви пили для нирок, кажуть, що нічого. “Ну у вас же лейкоцити постійно вищі норми”- питаю я. “Лікарі сказали, що це нічого страшного” - відповідають хворі.
ЯК ВИЛІКУВАТИ ГІПЕРТОНІЮ ?
Для більшості лікарів питання як вилікувати гіпертонію взагалі не стоїть. Просто дають пацієнту таблетку для зниження тиску, а ще краще 2 або 3 і хай п'є їх кожного дня або кілька разів на день. І так радять офіційні протоколи лікування гіпертонічної хвороби. Хоча справжня найчастіша причина гіпертонії – це допомогти доставити кров на тому ж рівні, що і в молодому віці. 15 хв, які виділяється на прийом хворого в поліклініці явно не вистачає на те щоб розібратись чого той тиск взагалі піднімається. Але і сам гіпертонік не завжди готовий, щось свідомо активно робити, щоб змінити здоров’я на краще.
ЯК ВИ ЛІКУЄТЕСЬ ПРИ ГРЗ?
Зараз з приходом холодів, більше людей звертаються з гострими респіраторними захворюваннями.


І що я вже надивилась... ОДНИМ СЛОВОМ ЧАСТО ЛЮДИ ЛІКУЮТЬСЯ НЕ ЗОВСІМ ПРАВИЛЬНО!!!

ЩО РОБИТИ ТОЧНО НЕ МОЖНА!!!
1. ⛔Давати судинозвужуючі препарати в ніс більше 5 днів, в ідеалі їх взагалі краще брати не більше 3 днів.
Якщо такі каплі використовувати довго в людини виникає медикаментозна залежність від препарату. Так, як казала одна моя пацієнтка, майже як в наркомана
Міфи і правда про дисбактеріоз.
Два роки мені докучає дисбактеріоз і здутття живота, прошу фітотерапію,
бо лікування в лікарів полегшення не приносить”. К. Степан, Хмельницька обл.
Втома - крик хворої печінки!
Печінка дуже важливий орган, але і дуже «скромний» орган. Через слабу іннервацію біль при захворюванні печінки виникає лише при дуже запущених стадіях, коли хвороба вже перейшла на капсулу печінки або «біль печінки» є зумовлений патологічним процесом у жовчевих протоках чи жовчевому міхурі.

Зворотній зв`язок

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...