Кошик порожній
Меню
Послуги

Гірудотерапія для чоловіків при простатиті

При хронічному застійному простатиті лікування п'явками особливо ефективне, адже причиною гіперплазії простати при хронічному простатиті в першу чергу є венозний і лімфатичний застій. Крім того при гірудотерапії виділяються ферменти п'явочнного секрету, які мають виражену протизапальну дію, чим швидко зменшують біль в простаті у чоловіків. Так само лікування п'явками чоловічих захворювань нормалізовує місцевий імунодефіцит, і хронічна інфекція статевої системи чоловіка легше піддається лікуванню звичайними ліками, а це також важливо пройти курс гірудотерапії при чоловічому неплідді, орхіті, везикуліті, які нерідко теж викликають біль в промежині з можливою іррадіацією в пах і крижі. Гірудотерапія також ефективна при після травматичному орхіті, з набряком яєчок, хворобі Пейроні, коли після травми в члені формується тяж сполучної тканити і викривлює член, адже ферменти п'явок мають і розсмоктувальний вплив на сполучну тканину, в результаті деформація статевого члена поступово зменшується.
 
 
 
Лікування простатиту п'явками у чоловіків частіше викорситовується при хронічному простатиті, особливо при застійному простатиті, а також після проведеної антибіотикотерапії при гострому простатиті.
 
При гострому простатиті симтоми виникають раптово, з'являються різі в низу живота, промежині, може іррадіювати в пахову область і навіть ногу, чоловік часто бігає пісяти, інколи можливі навіть виділення з уретри, але не обов'язково.
 
 
Лікування гостострого простатиту має включати 
1. нестероїдні протизапальні засоби, 
2. при сильно вираженому болю, можливо навіть стероїдні протизапальні засоби.
3. антибіотик при наявності бактеріальної інфекції
4. розсмоктувальна терапія, часто це фітотерапія, наприклад можна взяти наш Простатон і Уросепту по 5 кап на воду що 2 години 1-2 тижні, 
а далі 4 рази на день. З лікування травами простатиту також добрн наш Чай при простатиті 2 рази на день
5. добре також ректально антисептичні свічки, наприклад, з прополісом.
6. Після проведеного лікування, також корисно прости масаж простати
 
Після того як елемінували мікробну інфекцію при госторому простатиті корисно пройти курс лікування гірудотерапією для чоловіків, це має завершаючий вплив на
розсмоктування запальних вогнищ в простаті і нормалізації місцевого імунітету в малому тазу.
 
Хронічний простатит має схожу симптоми, але біль частіше тупий, ниючий в низу живота, промежині, крижах, паховій області. На УЗД і при пальпаторному обстеженні видно гіпертрофію простати різного ступеня. При загостренні також може часто бігати в туалет, але коли починає формуватися сполучна тканина, тобто все переходить в стадію аденоми простати, може виникати навпаки порушення сечопускання, відчуття не повного спорожнення сечового міхура. І саме в перід аденоми характерними є нічні вставання в туалет, а не під час самого простатиту.
      ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ ПРИЧИНИ
           1. Недолікований гострий простатит інфекційного походження
2. Тривалі або надмірні переохолодження
3. Застійні явища в малому тазу через малорухомий спосіб життя і нерегулярне статеве життя
4. Інфекції сечовидільної системи - цистит, пієлонефрит
5. Стрес, навіть в молодих чоловіків може провокувати нейрогенне запалення
6. Автоімунні процеси
7. Хімічне подразнення 
 
     ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ НАСЛІДКИ, які можуть виникнути за відсутності лікування:
1. Утворення кіст, каменів в простаті
2. Наявкність каменів в простаті також може привести до її здавлення - ішемії і атрофії простати в подальшому
2. поширення запалення на сім'яні міхурці, придатки яєчка і самі яєчка, а також сечовий міхур і нирки.
3. нетримання сечі
4. розвиток аденоми простати з порушенням сечопускання.
       ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО ПРОСТАТИТУ 
Портребує в першу чергу розсмоткування і покращення відтоку лімфи з органів малого тазу, а також покращення притоку крові до статевих органів, адже це важливо не  лише при хворобах простати, а й для покращення потенції. Крім того ферменти п'явок мають виражену протимікробну , протизапальну і розсмоктуючу дію. Так ферменти п'яки, це не антибіотик, ле вони ефективні, адже при хронічному особливо застійному простатиті або висівають умовно-патогенну флору, або взагалі нічого не знаходять. І в таких випадках ми взагалі не використовуємо жодних антибіотиків, лише гірудотерапію. 
 
При застійному простатиті зумовленому малорухомим способом життя, гірудотерапія особливо ефективна, адже в таких чоловіків нерідко крім самого простатиту ми знаходимо і проблеми з судинами в інших органах, наприклад, геморой, або варикоз чи лімфостаз на ногах, а це також показ до лікування п'явками. Так проходячи курс гірудотерапії чоловік відразу отримує позитивне вирішення обох своїх проблем.
 
Простатит викликаний переохолодженням також чудово реагує на лікування п'явками, адже відразу після сеасу гірудотерапії в орган починає надходити більше теплої крові, що в рази пришвидшує одужання. 
 
ГІРУДОТЕРАПІЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ також використовується при варикоцеллє, при орхіті, особливо якщо він виник після травми, при хворобі Пейроні ( деформації тіла статевого члена, що теж часто  зумовлено травмою). Лікування п'явками розсмоктує щітьну сполучну тканину завдяки ферментам гіалуронідазі. Гірудотерапія має виражену протизапальну, протинабрякову дію, що не тільки 
зменшує біль і запалення, а й робить можливим повернення органу до нормального розміру, що особливо важливо при водянці яєчка.
 
 
НАЙЕФЕКТИВНІШЕ ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТУ НАРОДНИМИ МЕТОДАМИ має включати
1. Зміну способу життя - чоловік має почати в першу чергу рухатися. І зробити регулярною еякуляцію, не обов'язково з партнеркою, по своїх пацієнтах я помітила, нема різниці як ви її досягаєте, самостійно чи з жінкою, головне це має бути хоча б 2 рази на тиждень. Хочете частіше - будь-ласка.
2. Гурудотерація при простатиті
3. Апітерапія при простатиті та для покращення потенції, за умови доброї переносимості укусів бджіл
4. Фітотерапія в нашій клініці ви можете замовити такі перевірені препарати ПРОСТАТОН + УРОСЕПТА вживати по 5 кап разом на воду 4 рази на день за 15-30 хв до їди. Курс лікування 3-4 місяці.
Чай при простатиті 2 рази на день. Якщо вже формується аденома до цих препаратів слід додати ТУМОРАНОЦИТ, який розмсоктує сполучну тканину, якщо формуються кісти додаємо КІСТОЛІНУ. При
аденомі простати 
5.  Вправи для чоловіків вдома, які покращать лімфовідтік і роботу не лише самої простати, а й всієї статевої системи чоловіка. Ви можете їх навчитися робити в цьому відео, яке ми 
виклали на нашому ютубканалі.
6. Також ви можете проти курс масажу простати в нашій клініці. 
 

ЧИ ПЕРЕДАЄТЬСЯ ПРОСТАТИТ ЖІНЦІ?
Якщо в чоловіка гострий простатит викликаний мікробною, грибковою та ін інфекцією, то так разом з соком простати під час статевого акту в її піхву потраплять і патогенні організми, які можуть викликати вагініт і кольпіт в подальшому. Якщо ж у чоловіка хронічний застійний простатит, треба бути уважними лише в період загострення, адже тут патогенну флору виявляють далеко не завжди, і на першому плані виступають імунні, автоімунні порушення, та погіршення лімфовідтоку з простати. І в такий період дуже ефективне лікування хвороб простати гірудотерапією. Знову ж таки мушу наголосити - спокіно сексом можна займатися лише з стабільним перевіреним партнером, постійні зміни партнерів можуть бути причиною як гострого так і загострення хронічного простатиту у чоловіків.
 
ЧИ МОЖНА ГРІТИ ПРОСТАТУ?
Все залежить від періоду і причини простатиту. Якщо це гострий період з бактеріальною інфекцією, простату краще не гріти, бо це може привести до поширення інфекції на інші органи.
Якщо це хронічний простатит в стадії ремісії викликаний тривалим переохолодженням - можна використовувати зіргіваючі мазі на крижову ділянку, в цей період також корисно спати на печі, можна ходити в сауну.
 
Підсумовуючи все вище сказане можемо зауважити, що до нас часто приходять на гірудотерапію чоловіки, які перед тим відвідали кілька урологів, і їх чомусь щоразу вони лікують антибіотиками,  навіть якщо не знаходь ніякої патогенної флори. Це кардинально не правильно, адже є такий простий і дієвий метод як лікування п'явками, гірудотерапія в цих всіх пацієнтів дала швидке зменшення болю, а також зменшення гіперплазії простати, що підтверджено УЗД. Тому якщо мужчина хворіє хронічним простатитом, можливо вартоі лікарям пробувати метод гірудотерапії, а не безрезультатно травити їх антибіотиками викликаючи дисбактеріоз і виникнення інших проблем взагалі не пов'язаних з ускладненнями від хронічного простатиту.