Кошик порожній
Меню

Бджолотерапія у Львові

Апітерапія в Помурських – це лікування укусами бджіл під контролем сімейного лікаря – апітерапевта. Ми займаємось лікуванням бджолиною отрутою з 2008 року, за цей період нами покращено здоров’я  більше 15 тисяч пацієнтів. Про нас неодноразово знімали відео сюжети різні телеканали, нижче ви знайдете відео про оздоровлення бджолами у вулику у нас в Клініці сестер Похмурських, а також почуєте відео відгуки наших пацієнтів.

Бджоловжаленням лікувались з давніх давен, ще за часів древнього Єгипту. Серед відомих людей укусами бджіл лікувався від подагри цар Іван Грозний.

ЧИ БЕЗПЕЧНО ЛІКУВАТИСЬ БДЖОЛАМИ?

Головні діючі речовини бджолиної отрути (апітоксину) є метиліт і апамін. Особливістю бджолиного яду є велика різниця між лікувальною і токсичною дозою отрути. Лікувальна дія починається з вжалення вже 1 бджоли, токсична дія залежно від маси і чутливості організму починається від укусу 50 і до 200 бджіл одночасно. Тому апітерапія звичайно легко переноситься більшістю пацієнтів/

Якщо вас лікує лікар апітерапевт, а не простий пасічник. Перед призначенням лікування він обов'язково огляне визначить всі покази і протипокази до лікування. Крім того проведенням на першому сеансі алергопроби - ви застраховані від небажаних реакцій можливої індивідуальної непереносимості апітоксину.

ЯК ЛІКУЮТЬ БДЖОЛИ?

Дія бджолиної отрути має 2 фази дії:

Збудлива фаза. Гальмівна  фаза.
Під час неї людина відчуває біль в місці укусу, можливо пульсацію, інколи посмикування м’язів. Ця дія дуже важлива для апітерапії хворих на розсіяний склероз (РС), хворих нейропатіями (діабетична, алкогольна, судинна полінейропатія) і хронічними невритами (які супроводжуються порушенням роботи м’язів чи чутливих нервів, відчуттям затерпання або повзанням мурашок, невриту лицевого нерва. В цей період відбувається вплив апітоксину який покращує проведення нервового імпульсу по нервовому волокну. Наразі нема штучно виготовленої речовини, яка має аналогічну виражену дію. Тому хворі на розсіяний склероз часто вибирають апітерапію  як основний підтримуючий метод лікування.Це наступний період дії апітоксину. Тут бджолина отрута проявляє себе як виражений протизапальний, та заспокійливий засіб. Цей вплив використовується для лікування обімінних артритів, ревматоїдного артриту, спондилоартрозу подагри, невралгії трійничного нерва, ішіазу та невриту сідничного нерва. Часто використовуємо бджоловжалення хворим з наявністю гриж міжхребцевих дисків. В цьому випадку сила протизапальної дії бджолиної отрути така ж сильна як гормональних протизапальних засобів.

 

ПОКАЗИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ БДЖОЛАМИ І ЧОМУ ВОНИ ПОМАГАЮТЬ
 

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ РОЗСІЯНОМУ СКЛЕРОЗІ (РС)

Завдяки бджолиним укусам внаслідок першої фази впливу метиліну покращується провідність по ураженому нервовому волокну. Тут дуже важливо не ставити бджоли з вулика де попало, а робити укуси строго з врахуванням вогнищ на МРТ і по ходу уражених нервів. Без знання анатомії і обстежень – результату методом апітерапії досягнути значно важче. В результаті такого лікування відновлюється робота м’язів, відновлюється чутливість, зір. Слід пам’ятати, що при РС апітерапія має підтримуючий характер, і в подальшому слід проходити повторні курси бджоловжалення кожні 6 місяців.

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ ОСТЕОХОНДРОЗІ, РЕВМАТОЇДНОМУ АРТРИТІ, ПОДАГРІ.

Ще одна дуже важлива дія лікування бджолами, це те що вони сприяють виведенню солей з організму в районі місця постановки. Ця дія дуже важлива для бжолотерапії від остеохондрозу, ревматоїдного артриту, подагри, обмінних артритів.

Якщо зранку після сеансу бджоловжалення піти в туалет, видно що сеча стала насиченішого кольору, інколи люди кажуть що помічають, що сеча стала ніби густіша. А якщо зробити аналіз сечі, то в ній завжди знаходять певну кількість солей – це так виходять солі з ваших хворих суглобів.

При ревматоїдному поліартриті, хворобі Бехтерева не менш важливим є те що бджоли нормалізовують функцію наднирників. Саме в наднирниках виробляються природні протизапальні гормони, які гальмують автоімунне запалення в суглобах і хребцях.​

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ БЕЗСОННІ І НЕСПОКОІ

Дуже важливим заспокійливим наслідком бджолиних укусів є й покращення сну, зменшення дратівливості людини, адже заспокійлива дія зумовлена впливом на наднирники в  результаті чого нормалізовується обмін адреналіну. Апітоксин нормалізовує функцію щитовидної залози і показані при нормальній і підвищеній її функції.

 

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ ГІПЕРТОНІЇ

Вплив лікування бджолами пов’язаний з їх здатністю виганяти солі, також дуже важливий при апітерапії хворих на гіпетронічну хворобу, адже завдяки бджоловжаленням можна вивести солі з шийних хребців, чим покращити кровообіг голови, а також вивести солі з нирок і поілпшити в них кровообіг в результаті чого нирка не виділяє ренінангіотензинперетворюючий фактор і тиск поступово приходить в норму.

 

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ ГІПОТОНІЇ

При гітотонії (пониженому тиску) бджоли теж помічні і приводять його в норму, адже завдяки лікуванню укусами бджіл, як вже згадувалось виводяться солі з шиї які можуть блокувати притік і відтік крові до голови, крім того апітоксин нормалізовує гормони наднирників.

 

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ ГІПЕРТИТЕОЗІ (ПІДВИЩЕНІЙ ФУНКЦІЇ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ)

Лікування бджолами високоефективне при тиреоїдиті з нормальною і підвищеною функцією щитовидної залози. В результаті людина стає спокійніша, зникають напади серцебиття, плаксивіть, пітливість, нормалізовується сон, менше дусить в грудях і в горлі.

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ СТЕНОКАРДІЇ, ТА СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

Апітоксин має виражену судинорозширюючу дію, покращує приплив крові до серця, ніг, рук. Якщо бджоловжалювання поєднувати і з іншими нашими рекомендаціями поступово покращується кровообіг в цих ділянках, нормалізовується обмін холестерину. Ми маємо великий позитивний досвід лікування людей з порушенням кровообігу в тому числі і хворих з цукровим діабетом.

 

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ НЕВРИТІ І НЕВРАЛГІЇ

По силі протизапальної дії апітоксин рівносильних хіба що з стероїдними протизапальними засобами. Ефективна при ішіазі, невриті лицевого нерва, невралгії трійничного нерва та ін. Важливо те що завдяки вжалюванням можна позбутися і віддалених наслідків хронічних невритів таких як затерпання, порушення чутливості, парестезій (відчуття повзання мурашок)

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ ПРОСТАТИТІ ТА АДЕНОМІ ПРОСТАТИ, ІМПОТЕНЦІЇ

Лікування бджолами ефективне при хронічних застійних простатитах, доброякісній аденомі простати та невенеричних простатитах, може використовуватись одночасно з антибіотикотерапією. Якщо в соку простати патологічних мікробів не виявлено укуси бджіл можуть бути як основний метод лікування. Апітоксин знімає запалення в самій простаті, покращує місцевий кровообіг і дуже гарно посилює ерекцію.

 

  • АПІТЕРАПІЯ ПРИ АРИТМІЇ ТА ЕКСТРАСИСТОЛІЇ

Лікування укусами бджіл більш ефективне при тахікардії і екстрасистолії, ніж при брадікардії і блокадах. Адже в першому випадку наявні більше фізіологічні порушення з боку серця, які можуть мати зворотній характер. Часто отримуємо нормалізацію серцевого ритму при синусовій тахікардії, миготливій аритмії, синусових екстрасистоліях, також є добрі результати при шлуночкових екстрасистоліях.

ПРОТИПОКАЗИ ДО АПТІТЕРАПІЇ

1. Алергія на продукти бджільництва

2. Злоякісна онкологія

3. Гіпотериоз

4. Виражена ниркова недостатність

5. Виражена серцева недостатність

6. Гломерулонефрит в стадії загострення

7. Психічні захворювання

 

ВІДНОСНІ ПРОТИПОКАЗИ ДО АПІТЕРАПІЇ

1. Вагітність

2. Лактація

3. Дитячий вік

Залишити свій відгук про лікування апітерапією, а також почитати відгуки інших пацієнтів Клініки сетер Похмурських ви можете внизу цієї сторінки

Якщо у Вас виникли якісь запитання до нас - будемо раді на них відповісти. Пишіть їх в формі нижче і ми обов'язково відповімо на них в цей же день.

 

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Кращому відгу БЕЗКОШТОВНО масаж!

Обговорення

Володимир - 22.12.2015
Добрий вечір!)Навіть незнаю з чого почати....Мав дуже серйозні проблеми з хребтом з судинами з нервовою системою зі всім одним ословом!!!З 15.10.2014 року почав лікуватися (апітоксинотерапією) до сьогоднішнього дня,моє здоровя підтримували і віддали життя близько чотирьох тисяч бджілок...Дякую Богу за те що Він створив таке чудо світу як Бджола!)...Зі своїми проблемами я обїздив майже всю Україну перепробував сотні різних методів лікування.,про лікарів навіть промовчу краще.....Та зрозумів одну просту істину...найкращим лікарем для людини це є Щира віра,Молитва, і вона сама!!!....Дякую!
Ганна - 01.10.2018
періодично проходжу курс бджіл в Клініці Похмурських від остеохондрозу шийного відділу. Це допомагає пережити зиму. Після бджіл шия і голова перестає реагувати болем на холод.
Назар - 22.03.2019
Мав захворювання невралгії, врятувала апітерапія у місті Львів. Відгуки чув різні, але важливий кінцевий результат. Так, бджіл укусів боявся, але результат цього лікування змусив ставитися до цих комах інакше. Лікарі дуже професійні, спілкуються з повагою, можуть переконати, коли є страх або сумніви. В моєму випадку півтори години розмов, це ж треба лікарю мати такі нерви. Дякую вам вельмишановні за турботу та моє здоров'я, яке повернули!
vika - 25.03.2019
Інколи знайдеш там, де не очікуєш. Це я про клініку Похмурських, з їх процедурою лікування укусами бджіл. Львів знає відгуки про це лікування, так і знайшов. Отже мої проблеми з аритмією тепер у минулому, завдяки маленьким бджілкам та приємному спілкуванню з першокласними спеціалістами народної медицини. На першому сеансі мені було страшнувато, це дрібниці, коли маєш намір одужати. Навіть додому не мав бажання від'їзжати після сеансів, так приємно спілкуватись із персоналом, атмосфера та комфорт вражаючі. Дякую дуже, хай щастить усім, хто працює у цьому закладі!
Иванна - 23.05.2020
В клинике Похмурских избавилась от такой проблемы, как мастопатия. Эффективность метода апитерапии ощутила после первого же сеанса - ушли болевые ощущения. Еще несколько визитов привели к ощутимому уменьшению уплотнения. Сначала боялась укусов пчел, но потом поняла, что я в руках настоящих профессионалов и ожидать неприятных сюрпризов не приходится. Хочу заметить, что и общее состояние организма улучшилось каким-то чудом - появился прилив энергии, активнее стала. Даже не думала, что нетрадиционная медицина может показывать такие хорошие результаты, когда медикаменты не помогли.

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь