Кошик порожній
Меню
Послуги

ЛІКУВАННЯ П’ЯВКАМИ ГІПЕРТОНІЇ ПРИ ПРАВИЛЬНОМУ ЗАСТОСУВАННІ Є ДУЖЕ ЕФЕКТИВНИМ МЕТОДОМ НОРМАЛІЗАЦІЇ ПІДВИЩЕНОГО АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ

Лікування п’явками гіпертонічної хвороби - одна з найчастіших причин звернення хворого в Клініку сестер Похмурських. Це зумовлено не лише тим, що багато гіпертоніків знають, що п’явки зменшують артеріальний тиск, а й гарними відгуками їх знайомих, які раніше вже лікувались гірудотерапією  в Клініці сестер Похмурських. Крім того часто на повторний курс приходять і самі пацієнти, які раніше консультувались і  лікувались в нас з приводу високого кров’яного тиску. Адже через деякий час потрібно повторний курс гірудотерапії, бо час йде, а з віком наші судини на краще не змінюються.

ЧОМУ ЛЮДИ ЛІКУЮТЬСЯ П’ЯВКАМИ, ЯКЩО НАВКОЛО БЕЗЛІЧ ГІПОТЕНЗИВНИХ ПРЕПАРАТІВ (таблеток, які знижують артеріальний тиск) ?

Основна причина звернень людей з високим тиском це:

1. Відсутність стабільно хорошого результату від таблеток і наявність періодичних гіпертонічних кризів в минулому
2. Виражені головні болі розпираючого характеру
3. Ознаки підвищеного внутрішньочерепного тичку в обстеженнях або глаукома
4. Бажання трохи покращити мозковий кровообіг, бо є зміни в обстеженнях в судин
5. Бажання зменшити дозу ліків або й повністю позбутись потреби їх вживати

І якщо при перших пунктах результат настає досить швидко вже під час курсу лікування, то з таблеток, ми сходимо дуже поступово. Особливо небезпечно раптово кидати приймати таблетки, які належать до типу адреноблокаторів. В той же час у багатьох наших пацієнтів з гіпертонією 2 і 3 ступеня нам вдалось суттєво зменшити дозу і кількість ліків, які вони вживають щодня. Часто на консультацію до нашого лікаря приходить хворий на 4 гіпотензивних таблетках на добу, а після лікування стає достатньо і 1. А пацієнтам з гіпертонією 1 ступеня часто тиск знижується взагалі до норми, і таблетки від гіпертонії можна відмінити повністю. Тільки пам’ятаймо, що все це робиться під контролем артеріального тиску і контролем лікаря.

 При і гіпертонії, зазвичай часто призначають п’явки і лікарі офіційної медицини і медсестри, а інколи і самі хворі.  Побутує думка, що п’явки випивають зайву кров і від того тиск падає, але це не зовсім правильно. Найвідоміша постановка, це ставити п’явки «за вуха», це дуже важлива, але не основна точка для лікування артеріальної гіпертензії.

Симптоми підвищеного артеріального тиску багато де гарно описані. Але на що слід звернути увагу. Деякі люди при гіпертонічному кризі біліють – вони схильні більше до ішемічного інсульту, а деякі червоніють, вони більше схильні до геморагічного інсульту (крововиливу в мозок).  Тому коли будете йти до нас на лікування, подивіться на своє обличчя під час високого артеріального тиску.

Можете переглянути відео відгук про лікування п'явками артеріальної гіпертонії в Клініці сестер Похмурських

 

ЧОМУ П’ЯВКИ ДОБРЕ  ДОПОМАГАЮТЬ ПРИ ПІДВИЩЕНОМУ ВНУТРІШНЬОЧЕРЕПНОМУ ТИСКУ, ЯКИЙ ПОГАНО ПІДДАЄТЬСЯ ЛІКУВАННЮ ТАБЛЕТКАМИ?

Так справді п’явки знімають венозний застій і можуть швидко нормалізувати черепний тиск, який є причиною сильних головних болів розпираючого характеру.

 Але не стільки сам надлишок крові в голові є причиною черепного тиску, а порушення лімфовідтоку від головного мозку. В цьому випадку велике значення має система Гіалуронова кислота – гіалуронідаза. Тобто, як бачите на малюнку нижче, гіалуронова кислота підтримує рідину в головному мозку, але якщо її там забагато, головний мозок набрякає, як перекачані губи. А фермент гіалуронідаза «з’їдає» надлишок гіалуронової кислоти.  Відновлення відтоку від головного мозку має саме активність гіалуронідази, саме такий фермент є в слині п'явок, і ми можемо його місцево дати саме в те місце де треба посилити відток крові. Цю теорію досліджували і підтвердили Гінецінскій А.Г., Наточін Ю.В., Duran-Reynals, Chain i Dutro

Чому підвищується черепний тиск. Клінікас. Похмурських

Якщо ще й правильно поставити п'явки в правильному порядку і внаслідок проникнення ферментів слини п'явок в біоактивні точки, відновлюється мікроциркуляція, прискорюється лімфовідток, звільнення лімфи, звільнення лімфи від ендосміття, що покращує стан загального здоров'я.

 

П'ЯВКИ ПОПЕРЕДЖУЮТЬ ІНСУЛЬТ ТА ІНФАРКТ. ЧОМУ?

Інша дуже важлива причина есенціальної гіпертензії є ішемія головного мозку, і щоб не відбулося інсульту, організм спазмує судини, щоб доставити кров в голову в тому ж об’ємі, що і в молодому віці. До речі , серед гіпертоніків такого типу більше старших пацієнтів, і вони не дуже добре реагують на  надмірне зниження тиску таблетками – починається слабість, головокружіння. І зрозуміло чому надто сильне зниження тиску в таких людей – збільшує ішемію головного мозку, а отже ризик інсульту по ішемічному типу). Тобто, щоб зменшити потребу організму стискати судини і підвищувати тиск, нам треба покращити мікроциркуляцію в головному мозку.

За рахунок вмісту гістаміноподібних речовин, п’явочки покращують проникність судинної стінки, чим відновлюють живлення тканин організму в місці постановки. Що дуже важливо для ліквідації ішемії серця, головного мозку, нирок, очей, та інших органів мішеней, які в першу чергу страждають при гіпертонічниій хворобі. А в симптомах гіпертонічної хвороби 2 і 3 ступеня ми вже завжди знаходимо якість порушення в роботі цих огранів.

п'явки попереджують інсульт головного мозку

ВСІМ ВІДОМО, ЩО П'ЯВКИ РОЗРІДЖУЮТЬ КРОВ , НАСПРАВДІ ЦЕ НЕ ЗОВСІМ ТАК

Більшість біологічно активних речовин п'явки спрямовані на нормалізацію і стабілізацію гомеостазу. Просто треба правильно розраховувати кількість п’явок на сеанс і частоту постановок. Тому в Клініці с. Похмурських гарні результати і в хворих з анемією 1 ступеня, і в пацієнтів з дещо зниженими тромбоцитами. Єдине застереження, це коли хворий лежав в лікарні і йому кололи багато гепаринів, в такому випадку краще зробити перерву після лікарні 2 місяці, а тоді перед курсом лікування п’явками зробити коагулограму крові. Вживання таблеток магнікор, аспекард, кардіомагніл, які часто призначають гіпертонікам – не є перешкодою для гірудотерапії.

В Клінці с. Похмурських  для лікування гіпертонічної хвороби використовується не лише гірудотерапія, все підбирається індивідуально, залежно від ступеня хвороби, аналізів, даних обстежень, та ймовірних причин хвороби. Ви можете бути спокійні за якість самих п’явок. При вашому бажанні ми відразу можемо показати їхні документи, а також те як ми утилізуємо тварин після лікування