Кошик порожній
Меню

Практика сімейного лікаря

                            Лікарі в нашому закладі володіють крім спеціалізації народна і нетрадиційна медицина, ще і спеціальністю сімейного лікаря. Ми ведемо дітей від народження і доки сам Бог велів

 Як сімейні лікарі, можемо призначити стандартне лікування згідно медичних  протоколів МОЗ України, або для тих людей, що надають перевагу натуропатичному лікуванню, запропонувати курс терапії нетрадиційної медицини. Але якщо у вашому випадку без хімічних засобів ніяк не обійтись ми ніколи не будемо вас розраджувати їх приймати, і ще й призначимо необхідні таблетки або інєкції. 

Можливий медичний стаціонар на дому в межах Львова. З проведенням призначеного вам лікування хімічними препаратами, гірудотерапії, апітерапії, масажу. Обслуговування вдома проводить лікар і медсестра вищої категорії з досвідом роботи в реанімації, масаж виконує масажист з великим досвідом роботи. 

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Мирослав - 05.10.2018
Постійно як тільки захворію звертаюсь в клініку сестер Похмурських. Бо вони ніколи не виписують багато ліків. Тільки саме неодхідне. Як можна допомогти природніми ліками, виписують їх. Як ні, то обов'язково дадуть і хімічні ліки. Дуже подобається, що коли сильно хворий, то можна викликати лікаря на дім.

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь