Кошик порожній
Меню

Дитячий масаж

Дитячий масаж буває як лікувальним так і профілактичним. Масаж для дітей сприяє їх фізичному розвитку і розвитку розумових властивостей. Він поєднується з фізичними вправами, зокрема на м`ячі (фітбол), які тренують вестибулярний аппарат. При правильному виконанні приносить не лише користь, а й задоволення. Його призначає педіатр, невропатолог або ортопед залежно від патологій які наявні у дитини після медичного обстеження. Проводиться при кривошиї, плоскостопості, клишоногості, порушеній поставі, але призначається також і здоровим дітям. У Львові можна замовити дитячий масаж у клініці Сестер Похмурських – дитячі масажі при бронхіті, м`язевій дистонії, гіпертонусі, дисплазії кульшових суглобів, а також замовити дитячий масаж на дому. Відгуки про дитячий масаж та дитячих масажистів можна залишити на нашому сайті. До вашої уваги на сайті є також фото і відео дитячого масажу, які ви можете переглянути.

Дитячий масаж:

-Нормалізує темп психомоторного розвитку дитини та функції нервової системи;

-Оздоровлює опорно-руховий апарат;

-Збагачує кров дитини киснем;

-Усуває напруження м`язів, тонізує їх;

-Компенсує нестачу рухової активності;

-Врівноважує гіпертонус;

-Виправляє кривошию та клишоногість;

-Допомагає зміцненню хребта і м`язів спини;

-Покращує сон;

-Підвищує імунітет.

В зв`язку з сприйнятливістю до впливу через шкіру у перший час після народження, масаж стимулює розвиток всіх органів і систем дитини. В період навчання повзати і ходити масаж для немовлят є необхідною підтримкою і стимуляцією. Дитячий масаж проводиться кваліфікованим медичним працівником клініки Сестер Похмурських у Львові.

РОЗВИВАЮЧИЙ МАСАЖ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ
Купити 250 грн
РОЗВИВАЮЧИЙ МАСАЖ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ 30 ХВ,
250 ЗА СЕАНС ПРИ РАЗОВОМУ ЗАМОВЛЕННІ
225 грн за сеанс при оплаті курсу масажу (Курс 10 разів)
Масаж для новонароджених виконується для корекції невеликих відхилень і забезпечення профілактики виникнення різних хвороб. Це запорука правильного фізичного та психологічного розвитку та здоров`я немовляти. Курс масажу для немовлят радять проводити дітям з раннього віку. Починати масаж можна вже на шостому-сьомому тижні життя малюка.
ДИТЯЧИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ
Купити 250 грн
ДИТЯЧИЙ КОРЕГУЮЧИЙ МАСАЖ
Для лікування кривошиї, дисплазії кульшових суглобів,
гіпертонусі м'язів малюка
при відставанні психомоторного розвитку немовляти

Тривалість 30 ХВ - 150 ГРН при разовому замовленні
При замовленні курсу - 10 масажів - 135 грн за масаж/
Дитячий лікувальний масаж допомагає дитині в її гармонійному розвитку, лікує багато захворювань та є ефективною їх профілактикою. Оздоровчі курси масажу для дітей допоможуть як фізичному так і розумовому розвиткові дитини. Завдяки ньому дитина отримує оптимальне навантаження корисне для її здоров`я.
РОЗВИВАЮЧА ГІМНАСТИКА ДЛЯ НЕМОВЛЯТ.
Купити 250 грн
Розвиваючу гімнастику для малюків можна проводити вже з 2-го місяця життя. Виконувати можна щодня. Гімнастика для новонароджених побудована на напруженні і розслабленні м`язів, але на відміну від дорослої усі рухи за дитину проробляє фахівець. Гімнастичні заняття виконуються також на м`ячі (фітбол). Вони розвивають координацію і до вподоби дітям. Гімнастичні вправи з професійним медичним працівником є безпечними для малюка, зміцнюють та розвивають м`язи тіла і запобігають розвитку хвороб. Перед проведенням розвиваючої гімнастики необхідна консультація педіатра або невролога.
ЙОГА ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ НЕМОВЛЯТИ
Купити 250 грн
Існує такий напрямок як бебі-йога – комплекс вправ для немовлят. Його створила в кінці 19ст. американський лікар Франсуаза Фрідман. Методика йоги для новонароджених забезпечує гармонійний фізичний і емоційний розвиток немовлят. Вона закладає фундамент, який все життя служить дитині міцною духовною і фізичною опорою. Починати заняття йогою для немовлят слід з раннього віку – з 3-ьох місяців. За рахунок цих занять дитина отримує оптимальне фізичне навантаження.