Кошик порожній
Меню

Клініка сестер Похмурських - народна медицина та методи лікування

Лікування методами альтернативної медицини під наглядом сертифікованого лікаря. Часто при поєднанні методів офіційної медицини з народною, досягається кращий результат. «Клініка сестер Похмурських» (до 2012 року – «Заклад народної медицини сестер Похмурських») була заснована 2008 року сестрами, висококваліфікованими сімейними лікарями, фітотерапевтами, лікарями народної та нетрадиційної медицини, Галиною Похмурською-Панів та Наталією Похмурською-Гудим.

  • Найпопулярніші методи альтернативної медицини:лікування п'явками, бджолами, хіропрактика , остеопатія, масаж, аюрведа в одній установі часто дають покращення здоров'я, навіть якщо не допомогли звичайні ліки

  • Ви будете проконсультовані і оглянуті сімейним лікарем, лікарем народної і нетрадиційної медицини І і вищої категорії, за потерби вам призначать медикаментозне лікування. Ми не призначаємо лишніх не потрібних ліків, ми знаємо офіційні протоколи лікування.

.

  • Є можливість здати всі необхідні аналізи на місці прямо у нас в клініці, наш партнер лаболаторія Унілаб, забезпечить вчасність і достовірність результатів.

  • Всі наші масажисти мають освіту медична справа (медсестра) + масажист + медична реабілітація.

  • Всі п'явки мають всі супровідні документи, які засвідчують їх якість і після використання утилізуються

  • Проводиться попередній запис, тому вам не доведеться чекати в черзі, якщо ви прийдете в попередньо обумовлений час. Можна записатись на прийом прямо з  цього сайту заповнивши форму

Нами проліковано вже більше 15 тис. пацієнтів.

70% наших пацієнтів, це люди, яким не допомогли методи лікування, які їм запропонувала офіційна медицина. Більшість зних після проходження курсу лікування відмічала значне покращення стану здоров'я або повне видужання.

Відгуки пацієнтів на фейсбук:

Філобок Ольга Тягнуло ліву ногу так,що не могла вже ходити в клініці сестер Похмурських вилікували голковколюванням та бджолами.Кваліфікованих і чуйний мед.персонал.

Отримала від чоловіка подаруноковий сертифікат на шоколадний масаж... Сьогодні випробувала цю процедуру. Отримала велике задоволення!!!! Кваліфікований персонал, приємне ставлення,всі дуже привітні. Зявилось бажання випробувати і інші види масажу. Буду радити знайомим і друзям!!!

 

 

Юстина Янко Мені подобається в цьому закладі фаховість молодих лікарів і без напищеності новітніх закладів , що вражають перш за все інтерєрами.
Управление
 

 

 

Я,Чердак Маряна 32 роки,працюю парихмахером,цілий день на ногах,ввечері коли повертаюся до дому відчуваю важкість в ногах.Моя подруга порекомендувала звернутися в медичну клініку сестер Похмурських за допомогою.Я звернулася,мене зустріли привітно,вислухали мою проблему і допомогли мені.Мені призначили Лімфопресінг терапію:під час процедури я відчувала приємне стискання нижніх кінцівок,відчувала як покращується потік крові по судинах.Після процедури відчула полегшення в ногах.Пройшла повний курс лікування і дуже задоволена результатом.Вдячна лікарям і медсестрам які доклали зусиль для покращення мого здоровя.Біль в ногах пройшов,мені стало легше працювати,ввечері краще себе почуваю.

 

Відгуки з сайту Doc.ua:

Тетяна02.08.2016
Рекомендує лікаря

Мене добре оглянули, дали цінні рекомендації, назначили

процедури. На данний час я лікуюсь в данній клініці, дуже

всім задоволена. Ще ніде мені не надавали таку гарну консультацію.

Ольга  09.03.2016
Рекомендує лікаря

Швидко, професійно, без намагань рекомендувати дорогі ліки.

 

Ольга 23.12.2016
Рекомендує лікаря

Мені все сподобалося, я задоволена консультацією.

Ярослав20.09.2016
Рекомендує лікаря

Все пройшло супер! Мені дуже сподобалася лікар.

Олеся 27.08.2015
Рекомендує лікаря

Я приємно вражена. Сподобалось гарне ставлення до хворого, до

проблеми, моральна підтримка, лікарі знають що роблять.

Мария 11.08.2015
Рекомендує лікаря

Вже на роботі рекомендувала. Дуже професіонали великі. Залишились

лише хороші враження, дуже допомогли. У лікаря золоті руки!

Відгуки з сайту Мій довідник:

Pete Romanchuk:
Сподобалось
Пройшов перевірку в терапевта, яка відразу виявила проблеми в моїй спині. Після курсу масажу зникли болі. Пройшов деякі інші процедури, після яких мені полегшало. Дякую всьому персоналу клініки за допомогу.
 
1 рік тому
 
Галинка Мазан:
Сподобалось
Дуже гарна клініка, привітний персонал, приємні ціни та великий вибір послуг.
Дуже дякую масажистам Зоряні та Роману, після їхній чарівних рук я забула про біль у спині, перших три рази трошки боліло, а потім насолоджувалась приємними процедурами.
 
1 рік тому
 
В мене 6 років був псоріаз. Але в цьому році він загострився. До цього часу перепробувала багото ліків,нічого не допомагало. Поки незнайшла в інтернеті клініку сестер Похмурських і поїхала доних. І після їхньої консультації і прийому ліків,через два місяці в мене плями позникали. Я дуже вдячна їм за те що допомогли мені.
 

 

Асортимент послуг клініки охоплює такі методи народної медицини, як гірудотерапія, апітерапія, рефлексотерапія, масаж, лікування глиною та грязями, класична аюрведа у поєднанні з сучасною педіатрією, терапією та психологією.

Клініка сестер Похмурських - народна медицина та методи лікування

Зворотній зв`язок

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...