Кошик порожній
Меню

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

АЛЕРГІНА
Купити 120 грн
Покази до застосування: алергічні реакції різного походження та локалізації: алергічний риніт та конюктивіт, алергачний дерматит, контактний дерматит, бронхіальні астма, медикаментозна та харчова алергія, шкірні висипки, які супроводржуються свербінням (герпес, рожисте запалення,  екземаДля профілактики сезонних алергій - починати приймати АЛЕРГІНУ слід починати за 2 місяці до початку цвітінь рослин, які її викликають.
АЛЕРГІНА має антигістамінну, гіпосенсибілізуючу дію, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, очишує печінку
Спосіб вживання: по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хв до їди. Під час загострення 5 кап. з двома ст.л. води, кожні 2 години, дітям до 5 років - по2-3 краплі, 5-10 років - по 4 краплі.50 мл.
АСТМОСПАЗМ
Купити 120 грн
АСТМОСПАЗМ -протиатматичний засіб, має спазмолітичну та бронхолітичну дію, усуває запальні процеси у слизовій бронхів, прискорює видалення мокроти, покращує диханняє, в комбінації з іншими засобами лікує бронхіальну астму. застосовується також при різних гострих і хронічних захворюваннях бронхолегеневих захворюваннях, що супроводжуються утворенням вязкого харкотиння.Склад: кореневище синюхи, квіти бузини, пагони багна, листки подорожника, трава фіалки триколірної, трава чебрецю, листя берези, плоди дикої моркви, спирт етиловий 30%, вода очищенаСпосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі. Під час загострення – по 5 капель на 2 ст.л. води що1-2 години. Дітям до 5 років – по 2-3 краплі, 5-10 років – 4 краплі.Об’єм 50 мілілітрів.
ВАЛЕА
Купити 120 грн
ВАЛЕА(кор.валеріани, тр.собачоїкропиви, пл.глоду, кор.синюхи, тр.меліси, тр.материнки, ш.хмелю)Покази: гіпертонічна хвороба, підвищенийрівень холестерину, стенокардія, вегето-судиннадистонія,розладинервовоїсистеми,Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі. Під час загострення – по 5 капель на 2 ст.л. води що1-2 години. Об’єм 50 мл.
ВАЗОНОРМІНА
Купити 120 грн
ВАЗОНОРМІНА покращує мікроциркуляцію за рахунок впливу на капіляри, артеріоли, венули. Покази до застосування васкуліти (післягрипу, ревматизму, скарлатини…), геморагічніваскуліти, системнийваскуліт. Пульсуючий біль в голові. Порушення кровообігу в нирках, гломерулонефрит та інше 
ВЕНОФІТОН
Купити 120 грн
ВЕНОФІТОН(кв. календули, тр. Деревію, кв.глоду, кор.цикорію, кв.бузини, тр.чебрецю, л.меліси, кв.робінії, л.кропиви).Дія:покращує тонус венозноїстінки, розріджує кров(діяподібна до аспекарду, кардіомагнілу),усуваєзапальніпроцесивен.ПОсилює відтік лімфи, знімає венозний застій цим нормалізує кровопостачання м*язів, зменшу єболі, судоми в ногах Покази: Варикозна хвороба, тромбофлебіт, геморой, венознийзастій в судинах головного мозку, трофічнізміни, дегеренативнізмінисудин ока.Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі. Об’єм 50 мілілітрів.
ГІПЕРТАНОРМ
Купити 120 грн
ГІПЕРТАНОРМ (пл.,кв.глоду, тр.собачоїкропиви, л.м*яти, л.брусниці, пл. фенхелю, тр. Сушениці, тр.меліси,пл.шипшини)Дія: знижуєартеріальнийтиск, нормалізує тонус судин,регулює роботу нервовоїсистеми. Покази:гіпертонічна хвороба Іст.,симптоматичнагіпертензія вегето-судиннадистонія (гіпертонічний тип)Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі. Об’єм 50 мілілітрів.
ЕНЦЕФАНА
Купити 120 грн
ЕНЦЕФАНА покращує кровообіг в ішемізованих ділянках головного мозку, сприяє адаптації головного мозку до більших навантажень, зменшує головокружіння, важкість в голові, втому, шум у вухах.Покази:порушенняфункції головного мозку, енцефалопатії, атеросклероз судин головного мозку, головніболі, гіпертонічна хвороба.Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі. 
Об’єм 50 мілілітрів.
РИТМОТОН
Купити 120 грн
РИТМОТОН покращує обмінні процеси та мікроциркуляцію в міокарді, Покази:порушення ритму, комплексне лікуавння гіпертонічної хвороби, серцевої недостатност, аритміїрізного походження, комплексне лікування при неврозах при безсонні. Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі.Об’єм 50 мілілітрів.
СКЛЕРОВІТ
Купити 120 грн
СКЛЕРОВІТ покращує мікроциркуляцію судин голвного мозку, відновлює еластичність судинної стінкиПокази:атеросклероз, порушеннямозковогокровообігу, гіпертонічна хвороба, катаракта, глаукома, стенокардія. Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі.Об’єм 50 мілілітрів.
СПАЗМОНОРМ
Купити 120 грн
СПАЗМОНОРМ(л.меліси, тр.чебрецю, кв.ромашки, кор.родіолирожевої, пл.кропу, пл.глоду,тр.материнки, тр.собачоїкропиви,ш.хмелю)Покази:спазмисудин головного мозку, мігренозніболі, церебросклероз, гіпертонічна хвороба Спосіб вживання: пити по 5 капель на 2 ст.л. води 4 рази на день за 15-30 хвилин до вживання їжі.Об’єм 50 мілілітрів.