Кошик порожній
Меню
фіточай ПОСЛАБЛЮЮЧИЙ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ПОСЛАБЛЮЮЧИЙ має мяку пом’якшуючу, протизапальну, спазмолітичну дію.Покази до застосування: хронічні закрепи, звичний запор, нерегулярний стілець  
ФІТОЧАЙ ПРИ ПЕЧІЇ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ПРИ ПЕЧІЇ знижує кислотність шлункового соку, має протизапальну дію, посилює репаративні процесиПокази до застосування: гітерацидний гастрит, печія, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, печія.Спосіб використання: по1 фільтр пакету на 1 ст. окропу за 20-30хв до їди або під час відчуття печії.  
фіточай ПРИ ЖОВЧНО-КАМЯНІЙ ХВОРОБІ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ПРИ ЖОВЧНО-КАМЯНІЙ ХВОРОБІ має холеретичну (жовчерозріджуючу), протизапальну дію на жовчевидільну систему печінки.Покази до застосування: жовчно-камяна хвороба, калькульозні холецистити та холангіти, калькульозний холецисто-панкреатит.   
ФІТОЧАЙ ГЛИСТОГІННИЙ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ГЛИСТОГІННИЙ має токсичний вплив на гельмінтів, руйнує їх хітинові оболонки, підвищує жовчовиділення, має пом’якшуючу дію.Покази до застосування: різні гельмінтози аскаридоз, лямбліоз  
ФІТОЧАЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НИРОК
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ДЛЯ ОЧИЩЕНННЯ НИРОК покращує фільтраційну функцію нирок, сприяє виведенню солей, використовується при підвищенні тиску ренального походження., при пієло-, гломерулонефриті, діабетичній нефропатії.  
фіточай ПРОТИАЛЕРГІЙНИЙ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ПРОТИАЛЕРГІЙНИЙ має десенсибілізуючу дію, очищувальну, дезінтоксикацій ну діюПокази до застосування: атопічний дерматит, нейродерміт, алергічний риніт, бронхіальна астма, екзема, рожисте запалення.  
фіточай цілющий ПРОТИВАРИКОЗНИЙ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ПРОТИВАРИКОЗНИЙ має тонізуючу, протизапальну дію на венозну стінку, розчиняє тромбиПокази до застосування: варикозна хвороба, тромбофлебіт, флеботромбоз, венозна сітка на ногах.   
фіточай ПРИ НАБРЯКАХ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ПРИ НАБРЯКАХ має сечогінну, протизапальну, проти набрякову діюПокази до застосування: набряки різноманітного походження, серцева недостатність, лімфостаз, водянка.   
КУПІЛЬ ДЛЯ ВОЛОССЯ
Купити 50 грн
 ФІТОКУПІЛЬ ДЛЯ ВОЛОССЯ має зміцнюючу дію на волосяну цибулину, знімає сверблячку шкіри головиПокази до застосування: для укріплення ламкого і пошкодженого волосся, при надмірній чутливості шкіри голови.
фіточай цілющий ДЛЯ ПЕЧІНКИ
Купити 50 грн
ФІТОЧАЙ ЦІЛЮЩИЙ ДЛЯ ПЕЧІНКИ має гепатопротекторну дію, зменшує в*язкість жовчі, покращує обмін речовин.Покази до застосування:дизкінезія жовчовивідних шляхів, жировий гепатоз, ЖКХ, холецистит, для очищення і виведення шлаків з організму.