Кошик порожній
Меню
ФІТОЧАЙ ПРИ ПОДАГРІ
Купити 65 грн
Чай при подагрі має здатність виводити солі сечової кислоти з організму, також покращує її обмін, має протизапальний вплив на суглоби
фіточай ПОСЛАБЛЮЮЧИЙ
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ПОСЛАБЛЮЮЧИЙ має мяку пом’якшуючу, протизапальну, спазмолітичну дію.Покази до застосування: хронічні закрепи, звичний запор, нерегулярний стілець  
фіточай цілющий ПРИ КЛІМАКСІ
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ПРИ КЛІМАКСІ має гормонорегулюючий, заспокійливий вплив.Покази до застосування: патологічний та затяжний клімакс, передменструальний синдром, патологічні приливи в жінок клімактеричного віку.   
фіточай ПРИ ЖОВЧНО-КАМЯНІЙ ХВОРОБІ
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ПРИ ЖОВЧНО-КАМЯНІЙ ХВОРОБІ має холеретичну (жовчерозріджуючу), протизапальну дію на жовчевидільну систему печінки.Покази до застосування: жовчно-камяна хвороба, калькульозні холецистити та холангіти, калькульозний холецисто-панкреатит.   
фіточай цілющий ДЛЯ ВИВЕДЕННЯ СОЛЕЙ
Купити 65 грн
 ФІТОЧАЙ ДЛЯ ВИВЕДЕННЯ СОЛЕЙ розчиняє і сприяє виведенню з організму різноманітних солей: фосфатів, уратів, оксалатів.Покази до застосування: сечокислий діатез, солі в нирках, сечокам’яна хвороба, остеохондроз, артрити, артрози.
фіточай ПРИ ЦИСТИТІ
Купити 65 грн
 ФІТОЧАЙ ПРИ ЦИСТИТІ має протизапальну, сечогінну, спазмолітину дію.Покази до застосування: гострі і хронічні цистити, гострі і хронічні запальні захворювання сечовивідних шляхів і нирок.
ФІТОЧАЙ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ НИРОК
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ДЛЯ ОЧИЩЕНННЯ НИРОК покращує фільтраційну функцію нирок, сприяє виведенню солей, використовується при підвищенні тиску ренального походження., при пієло-, гломерулонефриті, діабетичній нефропатії.  
фіточай цілющий ЗАСПОКІЙЛИВИЙ
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ЦІЛЮЩИЙ ЗАСПОКІЙЛИВИЙ має мяку заспокійливу дію без снодійного ефекту.Покази до застосування: надмірне нервове навантаження, робота, що вимагає концентрації уваги і швидких рішень, синром хронічної втоми, емоційно-нервове виснаження.   
фіточай цілющий ДЛЯ ПЕЧІНКИ
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ЦІЛЮЩИЙ ДЛЯ ПЕЧІНКИ має гепатопротекторну дію, зменшує в*язкість жовчі, покращує обмін речовин.Покази до застосування:дизкінезія жовчовивідних шляхів, жировий гепатоз, ЖКХ, холецистит, для очищення і виведення шлаків з організму. 
фіточай цілющий ДИТЯЧИЙ ПРОТИЗАСТУДНИЙ
Купити 65 грн
ФІТОЧАЙ ДИТЯЧИЙ ПРОТИЗАСТУДНИЙ має протизапальну, відхаркуючи, імуностимулюючу дію.Покази до застосування: застудні і респіраторні інфекції у дітей, часто і тривало хворіючі діти.