Кошик порожній
Меню
Аюрведична консультація.
Купити 250 грн
Аюрведа- цілісна система збереження здоров*я. Хто знає і використовує її секрети, завжди має міцне здоров*я, випромінює красу і впевнений спокій, точно знає, що йому треба і досягає своєї мети. МАЄ ЕФЕКТ ПРИ ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЯКІ ВІДКИДАЄ ОФІЦІЙНА МЕДИЦИНА.
панчакарма- програма глибокого очищення організму
Купити 500 грн
Центральне місце в аюрведичній медицині посідає Панчакарма. Це програма очищення організму від токсинів, відновлення здоров`я та зовнішньої краси шляхом лікування різних захворювань, омолодження. Механізми традиційної аюрведичної терапії запускають природне очищення в тілі, здійснюють детоксикацію і відновлюють здоровий гомеостаз організму. Панчакарму радять навіть практично здоровій людині з метою виведення токсинів. Панчакарма лікує такі хронічні захворювання кісток і суглобів, як артрити, артрози, допомагає при порушенні обміну речовин (підвищений холестерин, цукровий діабет), порушенні травлення та сечостатевої системи, при алергії, покращує потенцію в мужчин.
Має ефект при лікуванні захворювань, які відкидає офіційна медицина.
Снехана (омаслення) – загальний масаж всього тіла з великою кількістю аюрведичних масляних композиці
Купити 350 грн
Промаслювання організму (снехана) - важлива частина підготовки пацієнта до курсу аюрведичної терапії. Снехана - це нанесення олії і лікування з її допомогою. Змащування тіла оліями буває зовнішнє – енергійне втирання лікарських олій в шкіру. Стимулює внутрішньо органну секрецію, розчиняє «клей», який зв’язує токсини. Глибоке промаслення попереджує зношенню суглобів, сприяє виділенню внутрісуглобової «змазки».
Тривалість процедури 1.5-2 години.
Наді сведана (проникаюче тепло)
Купити 70 грн
Знімає біль, м*язевий спазм, покращує рухливість в суглобах. Використовують при міозиті, радикуліті, остеохондрозі з больовим синдромом, захворюванні тазостегнових, колінних суглобів, покращує кровообіг.
Аюрведична медицина використовує процедури пов`язані з прогріванням парою, що викликає пітніння і виведення токсинів з організму через шкіру. Наді Сведана (проникаюче тепло) – це локальне пропарювання без прогрівання всього тіла, метод очищення тіла парою. Особливістю аюрведичного пропарювання тіла є те, що пара подається через шланг з спеціального посуду, в який наливається настій чи відвар лікувальних трав, підібраний для конкретної людини. Пару направляють на хворі ділянки тіла, попередньо нанісши на них олії і ліки.
Широдхара
Купити 250 грн
Широдхара – капання тоненькою струєю в точку проекції 6-ї чакри спеціальних масел настояних на лікувальних травах.
Широдхара це древня аюрведична процедура, при якій теплі лікарські олії у вигляді постійного рівного потоку ллються на чоло пацієнта протягом тривалого часу. Вибір лікарських олій залежить від захворювання і стану організму. Цей популярний вид аюрведичного масажу направлений на оздоровлення, розслаблення, а також омолодження – використовується в якості косметичної процедури. Широдхара легко справляється з тривогою і неспокоєм, депресією і страхами, перенапруженням, здійснює терапевтичний ефект при гіпертонії та серцево-судинних захворюваннях, головних болях. Процедура покращить сон, ясність розуму і сприйняття, усуне наслідки стресу , врегулює центральну нервову систему, знімає головний біль.
Пішінчхалі
Купити 250 грн
На тіло виливається велика кількість лікувальних масел в той час, коли воно масується рисовим мішечком.

При аюрведичній процедурі Пішінчхалі велика кількість олії виливається на тіло в той час, як воно масується загорнутим в тканину в вигляді кулі рисом. Куля втискає олію в пори для того, щоб вона глибше проникла в тканини тіла. Пішінчхалі приносить задоволення пацієнтові і заряджає енергією. Процедура Пішінчхалі виводить токсини з суглобів і покращує їх рухливість, зменшує м`язові спазми і лікує дегенеративні захворювання. Для досягнення стійкого результату її потрібно виконувати багаторазово. У досвідченого масажиста, як-от в клініці Сестер Похмурських сеанс Пішінчхалі триває 30 хв.
Пінда сведана
Купити 300 грн
Глибокий масаж тіла кульками з гарячого рису, звареного в молочному відварі лікувальних трав.
Різновидом аюрведичних процедур – Пінда Сведана. Її особливість полягає в поєднанні теплової дії з масажем. При проведенні Пінда-масажу використовують спеціальні олії, суміші і відвари трав. Масаж впливає на життєвоважливі марма-точки, завдяки чому нормалізується потік енергії до кожного органа і тканин пацієнта. В результаті Пінда Сведани відбувається активне виведення шлаків і токсинів, покращення кровообігу і обміну речовин, підвищення тонусу, зняття стресу і втоми, очищення і омолодження шкіри. Пінда Сведана здійснює позитивний ефект на хворі суглоби, допомагає при артриті, запальних кісткових процесах, травмах, пухлинах. Тривалість сеансу – близько півтори години.
Насья (терапевтичне очищення органів голови)
Купити 85 грн
Насья – оздоровча процедура терапевтичного очищення органів голови з використанням олій. Метою процедури є підсилення і очищення області голови, шиї, плечей і приведення організму в фізіологічну рівновагу. Насья (Назальне очищення) лікує захворювання носової порожнини (застуда, хронічні риніти, синусити), голови і шиї, запальні процеси придаткових пазух. Насья здійснює позитивний вплив при епілепсії, розумовій відсталості і дегенеративних захворюваннях мозку. Насья також підвищує тонус в області носоглотки і усуває косметологічні проблеми такі як набряклості і кола під очима. Згідно з аюрведою, ніс це двері, що ведуть в мозок. Насья відкриває і очищає канали голови, покращуючи оксигенацію.
Очищає носоглотку, пазухи, гортань, вуха, очі
Карна пурана (очищення слухових проходів) і масаж карна-марми.
Купити 100 грн
Використовується при захворюванні вух, «дзвоні» у вухах, напруженні в щелепі і шиї, відчутті підвищеної тривоги
Басті – аплікації лікувального гі на проблемні зони:
Купити 150 грн
- Нетра басті ( на очі). Використовується при захворюваннях очей,
- На живіт. Використовується при синдромі подразненого кишечника,
- На поперек. Використовується при м*язевих спазмах і болю в поперековому відділі