Кошик порожній
Меню
Послуги

Лікування п'явками жіночих захворювань

ГІРУДОТЕРАПІЯ В ГІНЕКОЛОГІЇ - це ефективне лікування методом народної медицини, яке дає можливість розірвати порочне коло, яке заважає вилікувати хронічні запальні процеси придатків матки ( аднексит, гідросальпінкс, бартолініт, запалення і спайки маткових труб, варикоз судин малого тазу, статевих губ та геморою, болючих місячних і статевому акті та ін). Оскільки саме хронічне запалення придатків матки нерідко є причиною гормонального дисбалансу і жіночого непліддя в подальшому, лікування п'явками також використовують і коли жінці важко завагітніти. Ви завжди можете запитатися на огляд лікаря і курс лікування п'явками у наші клініці у Львові за приємними цінами, для цього просто натисніть на кнопку звязку.
 
Щоб зрозуміти МЕХАНІЗМ ДІЇ ГІРУДОТЕРАПІЇ ПРИ ЖІНОЧИХ ХВОРОБАХ, мусимо спочатку нагадати що відбувається під час хронічного запалення яйників або маткових труб, і чому виникають саме такі наслідки. Адже поширене твердження що гірудотерапія корисна тільки тому, що п'явки відсмоктують погану кров взагалі не має нічого спільного з реальною послідовністю дій п'явочного секрету в організмі жінки.
 
І так, при запаленні придатків матки, як і при всіх запальних процесах починається порушення функції, випотівання рідини, що може провокувати гідросальпінкс і утворення різних кіст, розростання часто столучної тканини з чого можуть робитися спайки в перетяжки на маткових трубах. Також нерідко спайки формуються і з самого ексудату. А формування ексудату (зайвої рідини втому числі в позаматковому просторі, або маткових трубах, яйниках, та ін) залежить від мікроциркуляторних змін, коли порушується відток крові від жіночих статевих органів, зайвої рідини буде більше; а також від клітинних реакцій, які провокує хронічний запальний процес в гінекології. 
 
Гірудотерапія прекрасно покращує крововідток і не лише в місці запального процесу, а й в зоні порушеного лімфовідтоку зумовленого варикозом статевих губ, розширення вен малого тазу, і геморою). Що цікаво, результат дії п'явки на венозний застій зафіксували вже прямо під час приставляння п'явки під контролем тепловізора. А ось відрук нашої пацієнтки, яка доречі лікувалася з приводу варикозу органві малого тазу, який викликав сильний біль і заважав доношувати вагітність. 
 

Оскільки при хронічному аднекситі, тубооофориті, та ін. запаленні в гінекології в тканинах відбувається боротьба ваших клітин захисників з патогенними бактеріями чи вірусами, від їх загибелі утворюється багато токсинів, яких необхідно срочно вивести з організму, що і провокує збільшення утворення слизу ( ексудату ). 
З іншого боку організм намагається обмежити пошинення запалення на інші внутрішні статеві органи жінки - маткову трубу, інший яєчник, тканини матки, ендометрію - організм будує захисні перешкоди з сполучної тканини, що і є підгрунтям для виникнення спайок, що часто викликає жіноче непліддя через непрохідність маткових труб. В слині п'явки ж міститься фермент лідаза, який здатен розчиняти сполучну тканину. 
 
Науково довдено, що при гострому запаленні і не лише в гінекології, збвльшується проникність судинної стінки, вона стає більш проникною, не лише для токсинів, а й бактерій, та вірусів. Саме це й зумовлює виникнення гемотореннообумовленого аднекситу при хронічному тонзиліті. І тут запалення яєчника може виникати, навіть в незайманої дівчини, або коли ступінь чистоти піхви І. Гірудотерапія прекрасно відновлює лімфоток, і лімфатичні зв'язки між органами. Саме тому у таких жінок після постановки п'явок на зону яєчників на другий день може почати боліти горло, і навіть набрякнути мигдалик. Тому в  протоколі лікування п'явками при гінекологічних захворюваннях ми мусимо включати і вддалені точки, на які взагалі не звертають увагу гірудотерапевти без медичної освіти.
 
З іншого боку щоб обмежити надмірне поширення запалення в гінекології судинним руслом, організм намагається використати механізми, які це обмежать, і починає  активувати фібриноген, та синтез більшої кількості тромбоцитів, що може викликати утворення тромбів. Параленьно вмикається фібринолітична система, яка навпаки розріджує кров. В результаті їх тривалої боротьби в крові накопичується фібрин, який осідає на еритроцити і руйнує їх, щовикликає мікрогемолітичну анемію у жінок. Мікрогемоліз в свою чергу порушує здатність кліт ин крові до взаємовідштовхування і еритроцити злипаються один з одним, що є знову передумовою до внутрішньосудинних тромбів в жіночих статевих органах. Гепарин та ін. намагаються розрдити кров, але ця подальша виснажлива боротьба одної системи з іншою приводить до ускладнень:

1. посттравматичні ушкодження судин і тканин (параоваріальна кіста, гідросальпінкс, кіста бартолінової залози, надлишкова ріднина в Дугласовомі просторі, та ін.)

 2. хронізація і поширення інфекційного процесу ( наприклад поширення інфекції з яєчника при аднекситі на маткову трубу і тканини ендометрію і навпаки при поширеннб інфекції з піхви при вагініті і кольпіті)

3. Алергічні стани, вони виникають при тривалому вживанні ліків, особливо антибіотиків.

4. Підвищення схильності до утворення тромбів при введення цілого ряду препаратів, особливо гомрональних засобів, та контрацептивів, які нерідко призначають гінекологи і при порушенні гормонального фону жінки

При хронічному запаленні придатків матки, виникають значні зміни в судинній системі. Звісно якийсь час, до 2 років, венули намагаються то подати більшу кількість крові,  то різко підвишити відтік крові. Але при хронічному запаленні в гінекології судини не витримують і виникають перевантадження судин з випотом, варикоз, аневризми внутрішніх статевих органів жінки. 
 

Гірудотерапія має позитивний вплив не тільки на саму судинну стінку і зменшує венозний застій, сприяє утворенню нових капілярів і венул, що покарщують дренаж  яєчників, адже в ферментах п'явок міститься фактор судинного росту, за рахунок якого утворюються коллатералі і нові судини.
 
Крім того гірудотерапія допомагає вирішити проблему лікування хронічних запальних процесів придатків матки за рахунок антибактеріальних і протизапальних ферментів - альфа-хімотрипсину, інгібітори плазміну, гіалуронідаза, дестабілаза, які самій п'явці допомагають вижити в складних природніх умовах. 
За рахунок покращення лімфодренажу внутрішніх жіночих органів, матки, яєчників, маткових труб, також покращується нормальна робота власної імунної системи. Про її активацію вказує нерідко тимчасове збільшення пахових лімфовзлів після сеансів гірудотерапії в гінекології. Таке збільшення лімфовузлів має позитивних характер, адже нерідко після курсу лікування гірудотерапією гінекології отримуємо видужання від хронічного кольпіту, вагініту, аднекситу і навіть циститу, після застосування тих же антибіотиків, які не могли справитися з інфекцією до лікування п'явками.
 
Зменшення хронічного набряку, і зменшення запалення в зоні внутрішніх статевих органів жінки веде також до нормалізації роботи самих органів, так при аднекситі вирівнюється гормональний фон, який часто є причиною непліддя у жінки, полікістозу яйників, ендометріозу, фіброміоми, гормонально обумовлених кровотеч під час місячних, краурозу піхви та ін. 
 
Доречі найчастішою присиною болючого статевого акту по статистиці США, є саме венозний застій в жіночих статевих органах. І навіть вже після першого сеансу лікування п'явками нерідко жінка відчуває зменшення болю під час сексу. Тому гірудотерапія позитивно спливає не лише на здоров'я самої жінки, а й на стосунки в парі, і зближеє її з чоловіком, бо у неї зникає стах і відраза до сексу.
 
Після завершення процесу хронічного запалення в гінеколоії і не тільки є склероз і фіброз, облітерація артеріальних судин, артеріосклероз, відмирання капілярів, що веде до гіпофункції органа, а в граничних ділянках, на межі запалення утворюються ангіоми, ендометріоїдні кисти яйника і маткових труб.
 
А доказ того як гірудотерапія впливає на сполучну тканину і формування рубців ви можете добре побачити по цьому фото до і після лікування п'явками. Жінка звернулася з скаргою на неможливість займатися сексом вже більше 7 місяців після родів через виражений біль і видінення крові після статевого акту. При огляді виявили, що на місці розрізу епізіотомії сформувалася гранульома. Гінекологи пропонували жінці оперативне видалення болючої сполучної тканини, яка стягувала вхід в піхву, але попередили, що не виключено повторне формування гранульоми. 
Чоловік дуже злився через відсутність сексу протягом такого тривалого часу, і у них почали псуватися стосунки. Шанси що операція нічого не дасть його дуже засмутили, і вони прийшли на гірудотерапію. Все обійшлося лише трома сеансами гірудотерапії, рубці повністю розсмокталися. Що ви можете побачити на фото. Еластичність піхви відновилася завдяки аюрведичними тампонам і вправам з піхвовим тренажером. Сексуальність жінки стала ще вища, ніж до родів.
 
Не рідко гінекологи присилають в нашу клініку жінок для внутрішньопіхвової постановки. Сеанс гурудотерапії з постановкою п'явок дуже добре допомагає доставити такі важкі ферменти п'явки як лідаза до маткових труб та самої порожнини матки і яйників.
В деякихжінок виникає страх, ніби то п'явка під час такого сеансу гірудотерапії може проникнути в середину живота, але ні слід цього боятися, адже сама піїва повністю ізольована від матки шийкою, яка відкривається лише під час родів і менструації. Крім того поруч з пацієнткою постійно перебуває медсестра або гірудотерапевт і контролює що роблять п'явки дивляцись в середину піхви за допомогою гунекологічних дзеркал. А постановка п'явок внутрішньовагінально під час місячних є протипоказом лікування гірудотерапією
 
Ви завжди можете записатися на курс гурудотерапії при гінекологічних захворюваннях та неплідді в нашу клініку заповнивши форму додаткової інформації, або клікнувши на спливаючий телефончик. Ми до вас обов'язково зателефонуємо і запишемо на огляд і консультацію лікаря. Після його огляду і відсутності протипоказань до лікування п'явками в гунекології ви зможете пройти сеанс гірудотерапії для лікування жіночих хвороб ( жіночого непліддя, аднекситу, спайок маткових труб, ендометріозу, дисменореї, та ін