Масаж живота – давньослов’янський метод лікування, який,. застосовували древні словяни, ще до часів Київської Русі,крім того лікування хворого методом корекції роботи внутрішніх органів займає провідне місце в медицині Тібету та Китаю.
Мануальна терапія живота займається діагностикою та лікуванням порушень рухомості різних тканин і органів. Будь-яке порушення рухомості (зменшення або збільшення) в опорно-руховому апараті та внутрішніх органах веде до розладу відповідної функції, що в свою чергу, приведе до розвитку хвороби в даній зоні. Обмеження рухомості можуть проявлятися в суглобах як блоки, защемлення, у фасціях— у вигляді спайків або рубців, на вісцеральних( внутрішніх) поверхнях органів – як гіперемія(почервоніння, запалення). Причинами цього можуть бутитакі фактори:
--фізичні: травма, надмірне фізичне навантаження.
--психічні:стреси, подавлені емоції.
--хімічні:неправильне харчування, побічна дія медпрепаратів, різні інтоксикації.
На перших стадіях обмеження рухомості органа мають лише функціональний характер, але чим довше утримується порушення кровопостачання органа, тим незворотніші зміни настають в ньому( застій, запалення, інфікування і навіть переродження клітин).
Показами до лікування методом вісцеральної хіропрактики є:
--спайки внутрішніх тканин внаслідок інфекцій( хронічні аднексити, простатити, нефрити, коліти, ентероколіти гастрити, холецистити гепатити, панкреатит та ін..) та оперативного втручання (видалення жовчевого міхура, оперований шлунок, кишечник, оперативні втручання в органах статевої сфери та ін..).
--опущення внутрішніх органів(шлунку, нирок,зміщення підшлункової залози, опущення або загиб матки)
--вісцеральні( внутрішні)і спазми та обмеження рухомості внутрішніх органів внаслідок порушення іннервації різного походження.
Протипокази:
--гострі інфекційні захворювання,
--гострі запальні захворювання внутрішніх органів,
--пухлини,
--спонтанні кровотечі,
--гнійничкові ураження шкіри.і
Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...
Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь
Як запобігти ускладненням гіпертонічної хвороби? Як уникнути розвитку інсульту, інфаркту, частих гіпертонічних кризів, як можна вплинути на густину крові, тонус судин?
Натисніть ТУТ«натисніть тут» і про все це дізнайтесь з даної статті.