Кошик порожній
Меню

Манульна терапія внутрішніх органів (вісцеральна хіропрактика)

Масаж живота – давньослов’янський метод лікування, який,. застосовували древні словяни, ще до часів Київської Русі,крім того лікування хворого методом корекції роботи внутрішніх органів займає провідне місце в медицині Тібету та Китаю.

Мануальна терапія живота займається діагностикою та лікуванням порушень рухомості різних тканин і органів. Будь-яке порушення рухомості (зменшення або збільшення) в опорно-руховому апараті та внутрішніх органах веде до розладу відповідної функції, що в свою чергу, приведе до розвитку хвороби в даній зоні. Обмеження рухомості можуть проявлятися в суглобах як блоки, защемлення, у фасціях— у вигляді спайків або рубців, на вісцеральних( внутрішніх) поверхнях органів – як гіперемія(почервоніння, запалення). Причинами цього можуть бутитакі фактори:

--фізичні: травма, надмірне фізичне навантаження.

--психічні:стреси, подавлені емоції.

--хімічні:неправильне харчування, побічна дія медпрепаратів, різні інтоксикації.

На перших стадіях обмеження рухомості органа мають лише функціональний характер, але чим довше утримується порушення кровопостачання органа, тим незворотніші зміни настають в ньому( застій, запалення, інфікування і навіть переродження клітин).

Показами до лікування методом вісцеральної хіропрактики є:

--спайки внутрішніх тканин внаслідок інфекцій( хронічні аднексити, простатити, нефрити, коліти, ентероколіти гастрити, холецистити гепатити, панкреатит та ін..) та оперативного втручання (видалення жовчевого міхура, оперований шлунок, кишечник, оперативні втручання в органах статевої сфери та ін..).

--опущення внутрішніх органів(шлунку, нирок,зміщення підшлункової залози, опущення або загиб матки)

--вісцеральні( внутрішні)і спазми та обмеження рухомості внутрішніх органів внаслідок порушення іннервації різного походження.

Протипокази:

--гострі інфекційні захворювання,

--гострі запальні захворювання внутрішніх органів,

--пухлини,

--спонтанні кровотечі,

--гнійничкові ураження шкіри.і

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Мирослав - 05.10.2018
Зверневся зі скаргами на погане травлення, не міг нічого істи взагалі. Перед тим лікувався в гастроентерології, при обстеженні виявили опущення шлунка, гіпоацидний гастрит з ерозіями, анемія другого ступеня. Залізо не засвоювалось через шлунок. В клініці Похмурських робив масаж живота з горщиком, підперезувався поясом і довго, більше 6 місяців пив їх трав'яні ліки. Зараз можу їсти навіть шпондер і все що хочу. Гемоглобін тримається на рівні 130 і не падає. Дякую
Анна - 23.03.2019
Були спазми внаслідок порушення іннервації, багато лікувалась, пігулки та терапії бажаного результату досягнути не допомогли. Потрапила випадково на вісцеральний масаж у Львів, відгуки чула, вони справдились. Процедура не з приємних, але головне результат, він виправдав мої надії. Ця клініка щось особливе, це новий етап мого життя, щодо стану здоров'я тепер все добре. Дуже вдячна вам любі мої, за турботу, за повернення до нормального життя! Кожному хворому терпіння та одужання, раджу звернітся до сестер Похмурських, не пожалкуєте!
Олена - 26.03.2019
Проблема по жіночому дуже мене гнітила, лікування у клініці Похмурських, щось особливе. Проблему вирішив масаж живота при опущенні матки, відгуки справдилися на всі сто, курс пройдено, тепер я здорова жінка. Буду чесною, прийшла з недовірою, бо для мене народна медицина була як поход до ворожки, щось потойбічне. Кінцевий результат переконав як я помилялася, дякую Боже що привів мене до цього закладу! Сама процедура потребує настрою, особливо самий початок лікування. Персонал казковий, з таким відношенням до пацієнтів ставляться. Дякую вам мої янголята!
Sofiya - 28.05.2020
Коли я народила 3 дитину, то піхва сильно розтягнулася, відчувала, що там внизу щось вилізає , як яєчко коли тужуся, через що було стидно йти до чоловіка, але найгірше, що коли кашлянула могла потекти сеча і взагалі. Я носила прокладки, але запах сечі просто дратував мене. МЕні робили вісцеральний масаж живота, і дали вправи, з вагінальним тренажером. На масаж живота я ходила 1 раз на тиждень. Всього курс тривав біля 2 з половиною місяців. В результаті піхва звузилася, матка піднялася. Зникли проблеми з нетриманням сечі. І навіть секс, чоловікові тепер подобається значно більше

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь