Кошик порожній
Меню
SPA масаж "СОЛОДКА ЖІНКА"
Купити 755 грн
медово-кавовий скраб
медовий масаж всього тіла з аромамаслами відповідно до вашого конституційного типу
шоколадне обгортання всього тіла
кофейно-молочна ванна
тепле червоне вино з спеціями відповідно до вашого конституційного типу


СИНХРОННИЙ АЮРВЕДИЧНИЙ МАСАЖ В 4 РУКИ
Купити 650 грн
Все тіло одночасно масується двома масажистами їх руки настільки синхронні, що складається відчуття, що масаж робить одна людина з величезними руками.
тривалість масажу 1 год
SPA-масаж "ТРОПІЧНИЙ ФРЕШ"
Купити 775 грн
скраб з тропічних фруктів
масаж всього тіла оливковою олією з аромамаслами зідно вашого конституційного типу
маска-обгортання для всього тіла з тропічних фруктів: манго, авокадо, та ін. (готується безпосередньо перед процедурою з свіжих фруктів)
цитрусова ванна
оздоровчий травяний чай з лимоном та імбиром
підбір аромату для гармонізації дош.


Плазмоліфтинг обличчя
Купити 750 грн
Плазмоліфтинг обличчя, що це таке? Плазмоліфтинг – це унікальна інновація в сучасній косметології, лікувальна процедура ефективного омолодження, під час якої використовується власна плазма крові людини, збагачена тромбоцитами, яку підшкірно вводять в проблемні зони пацієнта. Шляхом ін`єкції активізується діяльність клітин сполучної тканини, завдяки чому запускаються механізми природного омолодження без операційного втручання.
SPA масаж "ОМИВАННЯ П"ЯТЬМА НЕКТАРАМИ"
Купити 775 грн
медово-трав"яний скраб
масаж всього тіла з аюрведичним маслом гі та аромамаслами відповідно до вашого конституційного типу
бананово-йогутрне обгортання
молочна ванна
натуральний прохолодний йогурт
шоколадний масаж всього тіла
Купити 395 грн
Бажаєш солодкого життя? Тоді Тобі просто необхідно спробувати шоколадний масаж усього тіла.
Ці відчуття неможливо забути.
Одним із найприємніших існуючих видів масажу є шоколадний масаж. Метою масажу шоколадом є позбавлення від стресу і оздоровлення організму мікроелементами, які містяться в його основі – порошку какао бобів в суміші з какао маслом або кокосовим маслом. На поверхню всього тіла наноситься теплий розтоплений шоколад. Далі проводиться обгортання плівкою і вкривання пацієнта, даючи відпочити 15-20 хв.
масаж обличчя противіковий
Купити 350 грн
Противіковий масаж обличчя є однією з основних складових будь-яких косметичних програм і доглядів за шкірою. Це приємна і ефективна процедура, з допомогою якої можна зробити шкіру обличчя пружною, позбавитись зморшок і при цьому отримати задоволення. В процесі косметичного масажу ороговівші клітини шкіри видаляються, сальні та потові залози покращують свою роботу, підвищується м`язовий тонус, прискорюється обмін речовин, в результаті зовні шкіра значно покращується, вона стає м`ягкою, гладенькою і пружною. Противіковий масаж обличчя можна починати робити з 25 років, коли можна запобігти появі мімічних зморшок. Тоді починають виділятись носогубні складки і намічаються перші зморшки на чолі. Цей масаж робиться для профілактики, бо після появи зморшок їх вже важче усунути.