Кошик порожній
Меню
СИНХРОННИЙ АЮРВЕДИЧНИЙ МАСАЖ В 4 РУКИ
Купити 650 грн
Все тіло одночасно масується двома масажистами їх руки настільки синхронні, що складається відчуття, що масаж робить одна людина з величезними руками.
тривалість масажу 1 год
Плазмоліфтинг обличчя
Купити 750 грн
Плазмоліфтинг обличчя, що це таке? Плазмоліфтинг – це унікальна інновація в сучасній косметології, лікувальна процедура ефективного омолодження, під час якої використовується власна плазма крові людини, збагачена тромбоцитами, яку підшкірно вводять в проблемні зони пацієнта. Шляхом ін`єкції активізується діяльність клітин сполучної тканини, завдяки чому запускаються механізми природного омолодження без операційного втручання.
масаж обличчя противіковий
Купити 400 грн
Противіковий масаж обличчя є однією з основних складових будь-яких косметичних програм і доглядів за шкірою. Це приємна і ефективна процедура, з допомогою якої можна зробити шкіру обличчя пружною, позбавитись зморшок і при цьому отримати задоволення. В процесі косметичного масажу ороговівші клітини шкіри видаляються, сальні та потові залози покращують свою роботу, підвищується м`язовий тонус, прискорюється обмін речовин, в результаті зовні шкіра значно покращується, вона стає м`ягкою, гладенькою і пружною. Противіковий масаж обличчя можна починати робити з 25 років, коли можна запобігти появі мімічних зморшок. Тоді починають виділятись носогубні складки і намічаються перші зморшки на чолі. Цей масаж робиться для профілактики, бо після появи зморшок їх вже важче усунути.