Кошик порожній
Меню

Аюрведа

Що таке Аюрведа? Аюрведа (від санскр. “yus” – “значення, принцип життя”, “veda” – знання) – це цілісна лікувальна система, яка своїм корінням походить з Індії більш ніж 5000 років до Різдва Христового. В основі аюрведичної медицини – пізнання і дотримання природних законів, знання про здорове життя і чинники, які йому сприяють, а також про причини хвороб. До аюрведичної системи лікування відносять аюрведичні очисні масажі і процедури з допомогою природних масел і лікувальних трав. Аюрведу ще називають екологічною медициною, або холістичною медициною, оскільки вона поєднує природу, людину, суспільство і культуру в одне ціле. Аюрведичне очищення призначене для омолодження і профілактики різних захворювань. Процедури Аюрведи ви можете замовити в нашому інтернет магазині клініки Сестер Похмурських у Львові. Наша клініка пропонує SPA- аюрведу для жінок (SPA масаж «Солодка жінка», синхронний аюрведичний масаж в 4 руки, SPA масаж «Тропічний фреш», SPA масаж «Омивання п`ятьма нектарами», шоколадний масаж всього тіла), SPA-аюрведу для чоловіків(синхронний аюрведичний масаж в 4 руки, силовий аюрведичний масаж всього тіла, гречаний масаж, аюрведичне омолодження обличчя) та лікувальну аюрведу (Панчакарма, Снехана, Наді Сведана, Пінда Сведана, Насья, Широдхара, Пішінчхалі).

Завдяки курсу аюрведи:

-Виводяться накопичені токсини;

-Зміцнюється імунітет;

-Покращується травлення;

-Знижується вага;

-Встановлюється гормональний баланс;

-Нормалізуються менструації;

-Покращується сон;

-Усуваються втома, болі і напруженості в тілі;

-Покращується зір.

З точки зору Аюрведи зачаток хвороби не в фізичному тілі, а в стані свідомості, порушенні гармонії в роботі організму, а здоров`я полягає в:

-Балансі дош;

-Доброму функціонуванні систем і органів;-Оптимальному обміні речовин;

-Ясності душі і тіла;

-Чіткості сприйняття.

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Надiя - 26.05.2020
Методи в медичній клініці сестер Похмурських обов'язково безпечні. Лікар прискипливо слідкує, щоб не нашкодити пацієнту. Користувалась багатьмя послугами цього центра і поки не мала жодної претензії. А нещодавно знадобилося повне очищення організму, все ж самостійно це робити не безпечно. Після проходження процедури відчула легкість в усьому тілі, кишківник став працювати нормально, а раніше без послаблюючих не обходилася. Набряки під очима кудись ділись. Також загальний стан організму поліпшився. Помітила, що кожа стала свіжіше, вугровий сип повністю зник зі щок и лоба. Як завжди задоволена, що звернулась сюди.

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь