Кошик порожній
Меню
Гель хондроїтин з бодягою
Купити 80 грн
Гель сповільнює прогресування остеоартрозу, остеохондрозу. Стимулює процеси відновлення суглобного хряща ,зв’язок, сухожилля, покращує змащення суглобів: нормалізує склад, вироблення внутрішньо суглобної рідини, поліпшує її властивості. Також стимулює кровообіг в області ураженого суглоба, покращить живлення суглобного хряща. Сприяє ослабленню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі та артриті.
Гель глюкозамін з бодягою
Купити 80 грн
Гель нормалізує обмін речовин при артрозах, артритах, сповільнює прогресування остеоартрозу, остеохондрозу. Сприяє ослабленню больових відчутів у хребті, м’язових тканинах, а також росту з’єднувальної тканини. Покращує рухливість і функції уражених суглобів. Рекомендується при підвищеному функціональному навантаженню на суглоби(зайва вага, фізичні навантаження).Надає протизапальну, знеболюючу дію. Володіє проти набряковими, розсмоктуючими властивостями.
 Гель диклофенак з бодягою
Купити 80 грн
Гель володіє місцевою протизапальною, знеболювальною та анальгезуючою діями. Рекомендовано застосовувати при травматичних, запальних і дегеративних захворюваннях суглобів та опорно-рухового апарату, які супроводжуються запаленням і больовим синдромом; забиттях, розтягненнях зв'язок, м’язів і сухожиль, набряках м’яких тканин.
Кінський каштан з бодягою
Купити 80 грн
Гель володіє активною розсмоктуючою, антитромботичною і венотонізуючою діями. Зміцнює, тонізує судини, усуває набряклість. Активізує кровопостачання, покращує стан кровоносних судин, сприяє ослабленню больових відчуттів при тромбофлебіті, невралгії, подагрі, ішіасі, плекситах та невритах.
 Гель троксерутин з бодягою
Купити 80 грн
Гель володіє активною протитромботичною і венотонізуючою діями. Зміцнює та тонізує судини, активізує кровопостачання. Знімає набряклість і запалення, зменшує застійні явища у венах. Сприяє ослабленню больових відчуттів при тромбофлебіті, варикозному розширені вен, тромбозі.
 Зміїна отрута з бодягою
Купити 80 грн
Гель володіє активною протизапальною, протинабряковою, анальгезуючою діями. Особливо рекомендується при артритах та остеохондрозі. Має виражену зігріваючу дію, зменшує сольові відкладення сприяє ослабленню больових відчутів при радикуліті та ревматизмі.
Бджолина отрута з бодягою
Купити 80 грн
Гель володіє активною протизапальною, протинабряковою, анальгезуючою (знеболюючою) дією. Ефективний засіб при захворюваннях суглобів і хребта. Особливо рекомендується при артритах та остеохондрозі. Має виражену зігріваючу дію, зменшує сольові відкладення сприяє ослабленню больових відчуттів при радикуліті та ревматизмі.
 Гель від розтяжок
Купити 80 грн
Високоефективний гель зменшить прояв вже існуючих розтяжок і запобігне їхній подальшій появі за рахунок активізації кровообігу. Покращить кисневий і жировий обмін у шкірному покриві; підвищить еластичність та пружність шкіри. Гель рекомендується для профілактики і усунення розтяжок на грудях, животі, стегнах.
 Гель L-карнітинг з бодягою
Купити 80 грн
Гель ідеально підходить для моделювання Вашої бездоганної фігури, спалює жирові відкладення і покращує стан шкіри. Підтягує і тонізує шкіру, запобігає утворенню "апельсинової шкірки" , тим самим покращує форму та рельєф тіла.
  Гель антицилюлітний з бодягою
Купити 80 грн
З’явилась "апельсинова шкірка", спробуйте антицилюлітний гель з бодягою який підтягує розгладжує і вирівнює шкіру проблемних ділянок тіла.