Кошик порожній
Меню

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж запобігає утворенню целюліту і має профілактичну дію цього захворювання. Целюліт і зайва вага – різні речі. «Апельсинова кірка» є свідченням проблем в організмі, вона може бути і у людей з нормальною вагою. Масаж при ліподистрофії корегує фігуру і зменшує відклади жиру. Це чудовий спосіб позбутись зайвої ваги, об`ємів і целюлітних утворень. Антицелюлітний масаж у Львові ви можете замовити в клініці Сестер Похмурських – антицелюлітний масаж банками, антицелюлітний масаж медом. В нашій клініці найпомірніші ціни у Львові. Обговорити антицелюлітний масаж можна у Львові на форумі. Як правильно робити антицелюлітний масаж знають масажисти нашої клініки.

Антицелюлітний масаж:

-Здійснює вплив на глибинні шари жирових тканин;

-Покращує функції шкіри;

-Покращує мікроциркуляцію крові та лімфоток;

-Видаляє обмінні продукти з простору між клітинами;

-Усуває можливість виникнення застоїв у внутрішньому середовищі організму;

-Покращує живлення підшкірно-жирової клітковини.

Зони проведення антицелюлітного масажу – живіт, стегна, сідниці, рідше – плечова частина руки. Хоча для масажу і характерні швидкий темп і значна сила, це цілком безпечна і приємна процедура. Радять проходити курс антицелюлітного масажу, який включає 10-15 сеансів. Для досягнення максимального ефекту використовують олії, креми, гелі для масажу, які пом`якшують шкіру і виводять зайву рідину з організму. Розрізняють такі види антицелюлітного масажу як – антицелюлітний ручний, антицелюлітний пневмовакуумний (баночний), антицелюлітний медовий.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ РУЧНИЙ МАСАЖ
Купити 400 грн
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ РУЧНИЙ МАСАЖ
Тривалість 1година - 800 грн при разовому замовленні
При замовленні курсу - 10 сеансів масажу - 720 грн за сеанс
Антицелюлітний ручний масаж може ефективно справитись з «апельсиновою кіркою», набряклістю, надлишком підшкірно-жирового прошарку. Цей комплекс прийомів масажу має глибокий вплив на проблемні ділянки тіла жінки, на яких з`являється целюліт. Хоча для нього властивий швидкий темп і значна сила, він є досить приємним і безпечним. Для посилення ефекту застовуються ароматичні та масажні олії, лікувальні гелі та мазі, спеціальні креми, лосьйони, скраби. Для досягнення результату необхідно пройти комплекс із 6-12 процедур.
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ ПНЕВМОВАКУУМНИЙ (БАНОЧНИЙ) МАСАЖ, 325 за сеанс при оплаті курсу
Купити 400 грн
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ ПНЕВМОВАКУУМНИЙ (БАНОЧНИЙ) МАСАЖ,
1 година - 360 грн при разовому замовленні
При замовленні курсу 10 масажів - 325 грн за сеанс
Досить ефективним і доступним методом боротьби із «апельсиновою кіркою» є масаж банками від целюліту. Для профілактики антицелюлітний вакуумний масаж проводиться регулярно. Це майже безболісна процедура. Для проведення антицелюлітного баночного масажу використовують спеціальні полімерно-скляні або силіконові банки - аспіратори, які присмоктуються до шкіри за рахунок утворення в них вакууму, а також спеціальна антицелюлітна олія.
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МЕДОВИЙ МАСАЖ
Купити 900 грн
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МЕДОВИЙ МАСАЖ,
1 година - 900 грн при разовому замовленні
При замовленні курсу - 10 масажів - 810 грн за масаж.
Найдоступнішим і найефективнішим засобом у боротьбі з «апельсиновою кіркою» на тілі жінок є антицелюлітний медовий масаж. Це найпопулярніший вид масажу від целюліту. Поєднання корисних властивостей і механічного впливу меду дієво бореться з ліподистрофією. Для процедури використовують рідкий свіжий натуральний мед( (гречаний, липовий, квітковий). Сеанс масажу медом триває близько 10 хвилин. Регулярне проведення антицелюлітного медового масажу дасть прекрасні результати. Курс становить 15 сеансів через день.