Кошик порожній
Меню

Професійний якісний лікувальний масаж

Масаж як спосіб зміцнити своє здоров’я та, водночас, відпочити у Львові виник давним-давно. Історично слово «масаж» походить з грецької мови, означає місити, м’яти, погладжувати. Масаж як метод лікування використовувався вже в третьому тисячолітті до нашої ери в Китаї, потім Японії, Індії, Греції, Римі, про що збереглось багато письмових згадок.

Масаж у Львові - ціни та різновиди послуги масажу

1. Методика класичного масажу побудована з врахуванням клініко-фізіологічних, а не анатомо-топографічних принципів, є ефективним засобом для лікування, відновлення працездатності, зняття втоми, а головне – служить для попередженняі профілактики різних захворювань.

Масаж Львів

2. Крім класичного лікувального масажу в нашому закладі викостовують медовий масаж Львів, який особливо корисний при захворюванні бронхолегеневої системи, за допомогою медового масажу організм очищається від шлаків та солей, він має протицелюлітну та омолоджуючу дію, шкіра після такого масажу ніжна і гладенька як у дитини. Що дуже важливо медовий масаж має заспокійливу дію на центральну нервову систему, покращує сон. в той же час прийоми масажу, що використовуються під час викачування меду, дуже добре підвищують тонус мязового корсету, що особливо важливо для хворих на ДЦП.

 

Антицелюлітний масаж - Львів

3. Для тих жінок які люблять себе і прагнуть почувати себе красивою і впевненою в собі пропануємо антицелюлітну програму.

 

4. Пневмовакуумний (баночний) масаж виконується за допомогою масажних баночок. за його допомогою можна позбутися застійних явищ навіть в тих мязах до яких за ніяких обставин не добереться руками навіть найкращий масажист, вилікувати різного роду міозити (застуду і запалення мязів спини), особливо він корисний для людей з різноманітними захворюваннями бронхолегеневої системи (рестриктивні і обструктивні бронхіти, бронхоектатична хвороба, емфізема легень, бронхіальна астма).


Пневмовакуумний (баночний) масаж Львів

Якщо у вас міозит, сильні болі в спині, хвороба Бєхтєрєва, відчуття скутості в тілі, біль при глибокому вдосі, остеохондроз з больовим синдромом, то баночний масаж найкраще закінчити "січеними банками".

Баночний масажБанки на спину - пневновакуумний масаж у Львові

Ця процедура швидше розблокує запалене застійне місце, а там де знято застій завжди легше здолати недугу. До-речі, замість надсічень у найбільш проблемних місцях можна ставити п’явку, а після того як вона відпаде, на ранку поставити банку. Таке поєднання в рази збільшить ефективність як масажу так і гірудотерапії.

 

5. Масаж з використанням голубої глини дозволяє позитивно впливати відразу в кількох напрямках:

  1. Очисна, тонізуюча, оздоровлююча і загальнозміцнююча дія,
  2. Відлущує зроговілі клітини, поглинає надмірний секрет сальних залоз,токсини  ішлаки,
  3. Насичує шкіру корисними речовинами , стимулює крово- і лімфо обіг, активізує обмінні процеси в організмі, сприяє виведенню надмірної рідини,
  4. Звужує пори, відновлює і покращує структуру іколір шкіри, має розслаблюючий і .антистресовий ефект.

 

6. За допомогою масажу з різними спеціально підібраними відповідно до вашої патології лікувальними мазями швидше наступає виздоровлення, зникає больовий синдром і місцеве запалення. Мазі є зігріваючі, протизапальні, релаксуючі, охолоджуючі, заспокійливі, проти травматичні, протицелюлітні.

Масаж лікувальними мазями у Львові

При вираженому больовому синдромі використовуються різні міорелаксуючі прийоми.

 

7. Для людей з варикозом та лімфостазом стає значно краще після курсу лімфодренажного масажу, в ідеалі коли ці процедури поєднувати з гірудотерапією.

Лімфодренажний масаж Львів

Гірудотерапія та масаж

 

 

 

 

 

8. Для фізично і емоційно виснажених людей – нейроседотивний масаж, який вивільняє загнану всередину емоційну напругу, допомагає досягти внутрішньої рівноваги, спокою і впевненості в собі, а як відомо тільки емоційно стабільна людина може досягти максимального успіху як вдома так і на роботі.

Широдхара (Аюрведа)

Надзвичайно ефектовно, в даному випадку, поєднати масаж з широдхарою - це аюрведична процедура під час якої пацієнту тоненькою струєю на ділянку "третього ока" капають лікувальну олію, яка знімає перезбудження. Саме така процедура заспокоє центральну нервову систему. Після такої процедури вся тривога і неспокій відійдуть на задній план, ваші природні захисні механізми активно включаться в роботу і ефективно усунуть наслідки стресу. Це, в свою чергу, покращить ясність розуму і сприйняття.

 

9. А також омолоджуючий масаж обличчя поєднаний з парафіновими масками. Після курсу процедур ви відчуватимете себе і виглядатимете на кілька років молодше паспортного віку. Адже як кажуть жінці стільки років на скільки вона виглядає, а чоловікові стільки років на скільки він себе почуває.

 

Якщо ви вже багато де були і вважаєте, що вже все бачили. Або шукаєте незвичайний подарунок для коханої половинки або подруги, пропонуємо пройти сеанс аюрведичних SPA масажів, є спеціально розроблені програми:

Програми SPA аюрведи для жінок

Програми SPA аюрведи для чоловіків

Подарункові сертефікати на сеанс аюрведичного SPA масажу стали бестселерами серед подарункових сертефікатів у нашій клініці.

Запрошуємо Вас пройти курс масажу м. Львів, вул. Здоров'я 6

(097) 070 57 57
(073) 070 57 57

лікувальний масаж спини, медовий масаж, антицелюлітний масаж, масаж при сколіозі, масаж рук, масаж ніг, масаж стоп

https://www.youtube.com/watch?v=AWZHzmh01Ww

 

лікувальний масаж спини, 180 грн при оплаті курсу
Купити 200 грн
висококваліфікований масажист-реабілітолог проробить усі мязи спини з урахуванням Ваших анатомічних особливостей (наявність сколіозу, м*язевих спазмів...), проведе постізометричну релаксацію, що додатково зніме напруження у спазмованих м*язах.
медовий масаж спини, 325 грн за сеанс при оплаті курсу
Купити 340 грн
висококваліфікований масажист-реабілітолог проробить усі мязи спини з урахуванням Ваших анатомічних особливостей (наявність сколіозу, м*язевих спазмів...), проведе постізометричну релаксацію, що додатково зніме напруження у спазмованих м*язах.
мед посилить лікувальний ефект масажу, оскільки покращить мікроциркуляцію крові, витягне шлаки, токсини, солі через пори шкіри. Після нього Ви будете випромінювати здоров*я усім своїм єством.
масаж спини з глибоким прогріванням (снехана), 35-40 хв
Купити 215 грн
Найкращий метод зняти болі при міозитах, радикуліті, запаленні сідничного нерва. Єфект маємо від вмілих рук масажиста, дії лікувальних трав, проникненню лікувальних речовин завдяки пару і знятті спазму від прогрівання.
Купити 250 грн
Пневмовакуумний (баночний) масаж виконується за допомогою масажних баночок. за його допомогою можна позбутися застійних явищ навіть в тих мязах до яких за ніяких обставин не добереться руками навіть найкращий масажист, вилікувати різного роду міозити (застуду і запалення мязів спини), особливо він корисний для людей з різноманітними захворюваннями бронхолегеневої системи (рестриктивні і обструктивні бронхіти, бронхоектатична хвороба, емфізема легень, бронхіальна астма).
пневмовакумний масаж спини з "січеними банками"
Купити 250 грн
Якщо у вас міозит, сильні болі в спині, хвороба Бєхтєрєва, відчуття скутості в тілі, біль при глибокому вдосі, остеохондроз з больовим синдромом, то баночний масаж найкраще закінчити "січеними банками".
Ця процедура швидше розблокує запалене застійне місце, а там де знято застій завжди легше здолати недугу. До-речі, замість надсічень у найбільш проблемних місцях можна ставити п’явку, а після того як вона відпаде, на ранку поставити банку. Таке поєднання в рази збільшить ефективність як масажу так і гірудотерапії.

Протицелюлітний масаж
Купити 350 грн
Целюліт- є ознакою зашлакованості підшкірно-жирової клітковини внаслідок порушеного обміну речовин, зменшеного кровообігу у відповідних ділянках, лімфо застою, малорухливого способу життя і порушень правил харчування.
Целюліт це не лише апельсинова шкірка, це серйозні зміни в обмінних процесах, він є ознакою зашлакованості організму. Целюлітні зміни (горбики і ямочки) утворюються через затримку рідини, лімфо застій і нерівномірне відкладення підшкірного жиру .

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Volodymyr - 29.01.2014
Класний масаж

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь