Кошик порожній
Меню

РЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ (акупунктура, лікування голковколюванням)

   Акупунктура—давній метод китайської народної медицини, якому вже є понад 5000 років. Метод полягає в нанесенні спеціальними голками уколів різної глибини у біологічно активні точки, що розміщені на меридіанах. Точки для голковколювання вибираються в залежності від хвороби.

В даний час отримані достовірні дані про те що вплив на біоактивні точки і рефлексогенні зони різними фізичними факторами. Може викликати наступні ефекти:

·         Протибольовий ефект (зменшення болю, рідше повне припинення болю)

·         Нормалізації співвідношень або посилене утворення деяних видів нейрогуморальних речовин.

·         Покращення мікроциркуляції в багатьох органах і системах

·         Нормалізація артеріального і венозного тиску

·         Анти спастичний вплив переважно на гладку мускулатуру втому числі нормалізуючийвпливна травний канил

·         Нормалізації функції мозку і серця (по даних ЕЕГ, ЕКГ та ін. обстежень)

·         Підвищення імунітету і резистенції до інфекцій

·         Зниження синдрому абстиненції

·         Антидепресивний і седативний вплив.

 

  В основі рефлексотерапії лежить гармонія двох стихій --іньта ян. Китайські лікарі вважають, що людське життя є результатом взаємодії 2-ох великих начал: вян–радикальної теплоти, активного принципу, небесної енергії, чоловічого начала та інь—досконалої вологи,пасивного принципу,земної енергії, жіночого начала.Тільки при повній їх гармонії людина може бути здоровою.

    Уникну детального вашого ознайомлення з 5-ма основними елементами, 12-ма головними органами, ходом меридіанів і розміщення на них біологічно активних точок, оскільки це радше устрій життя, мислення ,китайська філософія, ніж медицина в тому вигляді як ми привикли її сприймати. Я хочу тут наголосити лише на одному ---це навіть там де інші методи безсилі, або є до них протипокази. Принцип дії методу полягає у вирівнюванні енергій по меридіанах людського організму.

                Основною умовою рефлексофзіотерапії є визначення стану функціональних систем організму на основі оцінки енергетичних характеристик меридіанів. Тому перед сеансом рефлексотерапії проводимо діагностику Накатані.

                Відомо,що хвороба починається з інформаційно-енергетичних порушень з наступними функціонально-гуморальними, ультраструктурними і структурними змінами органів, тканин ідекомпенсацією процесу, тобто тоді коли взявляються незворотні зміни. Саме в цей час хворі починають звертатися до лікаря. Але за допомогою діагностики по Накатані можна побачити як ті зміни, що вже є в організмі так і схильність до патологічних процесів.

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Lara - 24.05.2020
Звернулась за допомогою до сестер Похмурських, тому що багато доброго чула про них від знайомих. Більше скажу, ця клініка стала для мене останнім шансом, бо з болями у спині не впорався ні один лікар, до я кого зверталася, всі пропонували операцію, без зайвих розмов. Тут мені призначили купунктуру, або по іншому рефлексотерапію. раніше чула про це, але відносилася несерйозно до такого лікування, поки самій це не допомогло. Покращення відчула вже після першої процедури. Зараз повністю відмовилася від знеболюючих препаратів. Лікар сказала, що були зажаті нервові закінчення, і операція у даному випадку не потрібна була. Дуже дякую професіоналам свого діла.

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь