Кошик порожній
Меню
Послуги

РЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ (акупунктура, лікування голковколюванням)

   Акупунктура—давній метод китайської народної медицини, якому вже є понад 5000 років. Метод полягає в нанесенні спеціальними голками уколів різної глибини у біологічно активні точки, що розміщені на меридіанах. Точки для голковколювання вибираються в залежності від хвороби.

В даний час отримані достовірні дані про те що вплив на біоактивні точки і рефлексогенні зони різними фізичними факторами. Може викликати наступні ефекти:

·         Протибольовий ефект (зменшення болю, рідше повне припинення болю)

·         Нормалізації співвідношень або посилене утворення деяних видів нейрогуморальних речовин.

·         Покращення мікроциркуляції в багатьох органах і системах

·         Нормалізація артеріального і венозного тиску

·         Анти спастичний вплив переважно на гладку мускулатуру втому числі нормалізуючийвпливна травний канил

·         Нормалізації функції мозку і серця (по даних ЕЕГ, ЕКГ та ін. обстежень)

·         Підвищення імунітету і резистенції до інфекцій

·         Зниження синдрому абстиненції

·         Антидепресивний і седативний вплив.

  В основі рефлексотерапії лежить гармонія двох стихій --іньта ян. Китайські лікарі вважають, що людське життя є результатом взаємодії 2-ох великих начал: вян–радикальної теплоти, активного принципу, небесної енергії, чоловічого начала та інь—досконалої вологи,пасивного принципу,земної енергії, жіночого начала.Тільки при повній їх гармонії людина може бути здоровою.

    Уникну детального вашого ознайомлення з 5-ма основними елементами, 12-ма головними органами, ходом меридіанів і розміщення на них біологічно активних точок, оскільки це радше устрій життя, мислення ,китайська філософія, ніж медицина в тому вигляді як ми привикли її сприймати. Я хочу тут наголосити лише на одному ---це навіть там де інші методи безсилі, або є до них протипокази. Принцип дії методу полягає у вирівнюванні енергій по меридіанах людського організму.

                Основною умовою рефлексофзіотерапії є визначення стану функціональних систем організму на основі оцінки енергетичних характеристик меридіанів. Тому перед сеансом рефлексотерапії проводимо діагностику Накатані.

                Відомо,що хвороба починається з інформаційно-енергетичних порушень з наступними функціонально-гуморальними, ультраструктурними і структурними змінами органів, тканин ідекомпенсацією процесу, тобто тоді коли взявляються незворотні зміни. Саме в цей час хворі починають звертатися до лікаря. Але за допомогою діагностики по Накатані можна побачити як ті зміни, що вже є в організмі так і схильність до патологічних процесів.

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Відгуки відсутні. Буть першим!

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь