Кошик порожній
Меню

Інтернет-магазин

В асортименті нашого інтернет магазину є ряд товарів та послуг спрямованих на покращення здоров`я, збереження краси та омолодження. В інтернет-магазині клініки є також такі послуги як різноманітні масажі (антицелюлітний, лікувально-оздоровчий, дитячий), сеанси аюрведичної медицини. Замовити їх можна по телефону або заповнивши форму на сайті. В зв`язку з тим, що ліки на травах є нетоксичними і можуть використовуватись тривалий час без побічних ефектів, до лікування травами звертається сучасна медицина. Фітолікування, або фітотерапія – це метод лікування захворювань з допомогою біологічно активних речовин витягнутих з рослин.

Зокрема наш інтернет-магазин пропонує такі ліки на травах:

- трав`яні збори,

- лікувальні настоянки,

- фіточаї на лікувальних травах (для схуднення, для дітей, для очищення організму),

- фітоеліксири.

Ліки на травах - від алергії, від циститу, від безсоння, для схуднення, фітопрепарати від глистів та при клімаксі. Ліки для печінки – гепатопротектори – це препарати, які призначає лікар в разі порушення функцій печінки, гепатиту, ураження печінки медикаментами. Існують препарати для профілактики, відновлення та очищення печінки, серед яких таблетки які очищують печінку та трав`яні збори.

Серед доступних на ринку України лікарських засобів народної медицини є також: -мазі(від грибка на ногах, при варикозі, для суглобів),

- лікувальні олії (з льону, з гарбузового насіння) з чудовими лікувальними властивостями, про їх застосування читайте на нашому сайті,

- мікроелементи для організму та вітамінні композиції в капсулах,

- засоби для фізіотерапії, які ви можете застосовувати в домашніх умовах

- можна купити ліки на основі продуктів бджільництва,

- можна купити натуральне мило ручної роботи у Львові в нашому інтернет-магазині, а фото мила можна побачити на сайті,

- натуральні ефірні олії та екстракти для догляду за шкірою обличчя і тіла. Замовити ці лікарські засоби у Львові можна в інтернет-магазині клініки сестер Похмурських із доставкою Новою поштою або укрпоштою.

Можна переглянути відео з комплексами лікувальних вправ від болю в спині, при захворюваннях попереку і при килах шиї.