Кошик порожній
Меню

Міфи і правда про дисбактеріоз.

В наш час широко експлуатується поняття дисбактеріоз і на нього часто звалюють будь-які проблеми з кишківником або поганим травленням. Тому, напевно, слід в першу чергу пояснити що таке дисбактеріоз. В нормі в порожнині кишківника живуть бактерії, які корисні для нашого організму: лактобактерії, біфідумбактерії  та колі бакттерії (E. coli) і при чому має зберігатися здорове співвідношення їх кількості. Якщо замало колібактерій буде пронос, якщо замало лакто- і біфідумбактерій – закреп. В новонароджених до 80% повинно бути біфібумбактерій. І при чому, що найважливіше найбільше значення має те які саме бактерії живуть не в порожнині кишки, а біля її стінки, адже саме звідти всмоктуються вітаміни які ситезуються цими мікроорганізмами, вони ж полекшують кишкове травлення і засвоєння їжі. У хворих людей або порушене співвідношення корисних бактерій, або їх замало, або в кишківнику живе патогенна чи умовнопатогенна флора, яка там не має жити взагалі.

         Аналіз калу на дисбактеріоз несе умовну інформативність, оскільки нерідко після лікування препаратами, що містять бактерії, аналіз нібито стає добрий тому що покращився вміст мікроорганізмів в порожнині кишківника, а саме це виходить з калом. Але симптоми швидко знову повертаються, тому що пристінковий дизбактеріоз нікуди не дівся. Якщо зробити такому хворому повторний аналіз на дизбактеріоз, знову виявляться порушення, тобто бактерії в деяких людей просто не приживаються в кишківнику, і тому в них буває хронічних дисбактеріоз, акий погано лікується методами офіційної медицини.

         Я вже мовчу про часту наявність в комплексних препаратах для лікування дисбактерізу мікробів, які не мають жити в кишечнику людини взагалі, наприклад ентерокок, та ін.

         Ще одна причина, що не дає вилікувати дисбактеріз наявність патогенних штамів E. coli, при розмноженні вони здатні передавати свою генетичну інформацію не патогенним штамам і добрі мікроби теж стають поганими. В таких випадках виникає ешеріхіоз і кал має оранжевий відтінок.

         Що ж робити, щоб такі потрібні добрі мікроорганізми приживалися, а погані втікали з нашого організму або знищувалися ним?

         Дайте відповідь самі на своє запитання. А ви б хотіли жити на смітнику?

         Якщо стінка кишківника, залипла різною гидотою, то добрий мікроб не може дістати потрібні для його життєдіяльності речовини. Крім того в таких шлаках добре розмножується патогенна мікрофлора яка продукує різні токсичні речовини, наприклад індол і скатол які негативно впливають на нервову систему, знижують пам’ять, людина відчуває постійну втому. Тому в першу чергу очищайте кишечник, а тоді заселяйте його корисною флорою.

         Найшвидше очистити кишківник від пристінкових шлаків і калових каменів можна за допомогою гідроколонотерапії (орошення кишечника), дуже важливо відразу після неї заселити кишківник корисною мікрофлорою.

         Якщо зробити орошення ви не маєте змоги, або у вас є проти покази до нього вам допоможе чистка кишечника з голубою глиною. Для цього 1 кг голубої глини розчинити в холодній джерельній воді до консистенції густої сметани, розчин зберігати в скляній банці під кришкою на сонці (воно посилює дію глини). Вранці надще 1 ч. л. глини з банки додатково розчинити в пів стакана холодної води і випити завись. Крім того робимо компрес з глини з банки на живіт, зверху накрити клейонкою і рушником, тримати 20 хвилин, після цього змити водою кімнатної температури.

         Якщо людина дуже виснажена, має суху шкіру, знижену масу тіла, виражені закрепи для чистки кишечника використовуйте анувасан басті (олійні мікроклізми). 60 мл кунжутної олії нагріти майже до кипіння, і киньте на цю олію 1 ч.л. послаблюючого чаю, накрийте кришкою, хай настоюється поки не остигне до 37 С. Після цього олію процідити і ввести в пряму кишку за допомогою клізми. З цим йти спати. Слідкуємо за тим коли був перший стілець, і який він на вигляд.

         Також сприяє нормалізації мікрофлори кишок вживання вівсяного молочка: 2 стакани цільного вівса залити 1 л окропу, довести до кипіння але не кип’ятити, а упарювати протягом 30 хв на мінімальному газі на найменшій камфорці газової плити. Пити по пів стакана вівсяного молочка протягом 2-6 місяців. На вечір вживайте кисломолочне :кефір, біойогурт, ряжанку.

         Та пам’ятайте здувати живіт може не тільки від дисбактеріозу, а й від захворювання підшлункової, поганої роботи шлунка і жовчного міхура. Якщо ці органи також у вас погано працюють вам допоможе глибокий масаж живота, трави, очищення печінки та спеціальна дієта.

        

         

Дивіться також:

Біоферментний Комплекс

Лямблічатка №30

8 НЕЗАМІННИХ АМІНОКИСЛОТ

гідроколонотерапія

Паразитон № 30

фіточай ПРИ ЖОВЧНО-КАМЯНІЙ ХВОРОБІ

Стопгельмінт №30

Басті – аплікації лікувального гі на проблемні зони:

Педі карма.

фіточай ПРИ ГАСТРИТІ

фіточай ЗОЛОТНИК

Гастрит з пониженою кислото утворюючою функцією. Гіпоацидний гастрит

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Kvitka001 - 15.09.2021
Нещодавно теж зіткнулася з дисбактеріозом. Живіт крутило сильно, діарея навіть була. Загалом, нічого хорошого, звичайно. У мене вдома в аптечці був Актив Флора Дуо. Почала приймати - полегшало прям досить швидко.
Gerlinda - 25.11.2021
У мене після прийому антибіотиків почався страшний дисбактеріоз. Чого я тільки не приймала – результату не було жодного. Поки лікар не порадив Актив Флора Дуо. Препарат чудово впорався із проблемою.
Avokado777 - 09.11.2022
Якщо дисбактеріоз не лікувати, то можна нахапати купу проблем. Я так заробила собі запори, потім довго не могла впоратися з ними, поки не пропила пробиотик Актив Флора Дуо. Уже за кілька днів повністю позбулася цих станів і нормалізувала роботу кишечника. А взагалі, краще не доводити до такого стану)

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь