Кошик порожній
Меню

ЯК ВИЛІКУВАТИ ГІПЕРТОНІЮ ?

Для більшості лікарів питання як вилікувати гіпертонію взагалі не стоїть. Просто дають пацієнту таблетку для зниження тиску, а ще краще 2 або 3 і хай п'є їх кожного дня або кілька разів на день. І так радять офіційні протоколи лікування гіпертонічної хвороби. Хоча справжня причина гіпертонії – це допомогти доставити кров на тому ж рівні, що і в молодому віці. 15 хв, які виділяється на прийом хворого в поліклініці явно не вистачає на те щоб розібратись чого той тиск взагалі піднімається. Але і сам гіпертонік не завжди готовий, щось свідомо активно робити, щоб змінити здоров’я на краще.

Людина чемно п'є ліки, але не вирішується основна причина підвищення артеріального тиску – порушення мікроциркуляції у життєво важливих органах. І починає ЗРОСТАТИ РІВЕНЬ ХОЛЕСТЕРИНУ, насправді холестерин не є ні поганим ні добрим – це просто одна з речовин, яка нам необхідна для нормальної життєдіяльності людського організму.

Основною ж причиною розвитку атеросклерозу за дослідженнями кардіологів є не холестерин, а  запалення ендотелію судинної стінки (Ann Clin @ Lab Sci 1991, Lancet). А холестерин, який відкладається в наших судинах насправді хоче нас врятувати від розриву судини. До речі тріснути судинка може не лише на фоні підвищення артеріального тиску, але і сама по собі. Отже боротись треба не з холестерином, а з запаленням судин.

Але зазвичай лікар при гіпертонії і підвищенні холестерину відразу призначить ще й статини, які знижують існуючий рівень холестерину, але як тільки ви їх відміните, то холестерин виросте ще більше, оскільки запалення судин не пройшло, рівень нормального холестерину наш організм читає як недостатній і починає синтезувати ще більше холестерину з чого тільки можливо.

Що ж робити? Офіційна медицина радить приймати статини пожиттєво, особливо гіпертонікам, стверджуючи, що це захистить . Що виникає в результаті?

Слід згадати біохімію, які вчать на ІІ курсі всі лікарі, навіть ті що люблять сатини. Обмін холестерину відбувається в печінці, і тільки в синусових капілярах печінки є достатньо великі отвори, щоб «поганий» холестерин проник з судин в жовчні капіляри і якщо це відбувається, то саме в печінці небезпечний холестерин перетвориться на жовчні пігменти, які беруть участь в розщепленні жирів, замальовують ваш кал в коричневий. Також з холестерину утворюються статеві гормони, а їх обмін як бачимо теж погіршують статини, і чому дивуватися, що в людей збільшилась кількість хвороб пов’язаних з гормональним дисбалансом, наприклад ЗНИЖЕННЯ ПОТЕНЦІЇ, або ПЕРЕДМЕНСТРУАЛЬНІ РОЗЛАДИ та ПАТОЛОГІЧНИЙ КЛІМАКС у жінок.

Зверніть увагу, в тій же інструкції в розділі фармакодинаміка, не пише, що статини попереджають серцево-судинну смерть, пише лише , що ці ліки знижують рівень холестерину в крові.  А лікарі їх призначають пояснюючи, що лише так ми можемо попередити інсульт та інфаркт, що є по суті не правдою. Якось на курсах з кардіології, на доповіді лікаря Пайонека про користь статинів і що їх треба приймати всім людям, я заперечила, що я особисто би не приймала ці ліки, адже є інші способи нормалізації обміну холестерину, наприклад, чистка печінки. На що мені відповіли: « Це все дурниці, зараз люди ліниві, ніхто не змінить свого способу життя, ніхто не мінятиме те що він їсть, ніхто не захоче рухатись. Вести здоровший спосіб життя – це важко. А випити таблетку легко, і лікар вже може сказати, що він щось робить для хворого.» Так можливо в цій відповіді і є логіка, адже багато людей справді ліниві, і змінити хоч щось в своєму житті не захочуть, але ми ж не тупе стадо однакових баранів. На мою думку всі люди різні і завдання лікаря показати різні шляхи вирішення проблеми, і тільки коли пацієнт знає + і – різних варіантів він може свідомо вибрати свій шлях.

Крім того є ще інші побічні дії статинів, які насправді усугубляють ризик атеросклерозу. На фото я зробила скріни з офіційної інструкції до популярного нині статину. Так ось і сам виробник і моя практика показує, що частим ускладненням прийому статину є ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ  2 ТИПУ. А постійно підвищений рівень цукру в крові посилює запалення в судинах і дуже сильно усугубляє розвиток атеросклерозу.

І так вернемся назад, що ж буде з людиною яка п’є вже не 1 таблетку від гіпертонії, а 3 . Від гіпертонії, статини і цукрознижуючі препарати? Таблетки для зниження цукру крові нерідко мають вплив на порушення пуринового обміну. І в людини починаються подаргичні артрити, починають боліти і деформуватись суглоби. Лікарі такому гіпертоніку додатково призначають алопуринол, який також негативно впливає на печінку, і нестероїдні протизапальні засоби, які при тривалому вживанні самі по собі провокують появу ерозій та виразок в шлунку і також навантажують печінку.

Поступово такий пацієнт, якого на початку історії турбувало лише підвищення тиску, стає все більше медикаментозно залежним з одного боку, а з іншого поступово наростає загальна інтоксикація організму.

 Нагадаю, що часто в 1 таблетці від тиску є не лише 1 ліки, а 2 або й 3 діючих речовини. Якщо ми щодня п’ємо більше 5 таблеток одночасно починається медикаментозна інтоксикація в першу чергу печінки, що в свою чергу погіршує обмін холестерину. Крім того оскільки в печінці утворюється багато факторів крові, які відповідають як за згортання так і за розрідження крові – це провокує проблему венозних судин, утворення тромбів. Далі часто, як я помітила, кількість тромбоцитів або стає більше норми, або навпаки падає вниз. Лікування пониженої кількості тромбоцитів в офіційній медицині нема.

І коли інтоксикований ,колись просто гіпертонік, а в результаті людина з великою кількістю хвороб, вже не може фізично засвоювати і виводити всі ці величезні кількості ліків, або коли вона п’є ліки і у неї швидко виникають побічні реакції, лише тоді лікарі офіційної медицини рекомендують їй іти лікуватись травами, п’явками або якимись іншими методами народної та нетрадиційної медицини.

 

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Відгуки відсутні. Буть першим!

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь