Кошик порожній
Меню
Лікування болю
Підняти дану тему мене змусив такий випадок з практики:
До нас на прийом прийшла пацієнтка 43 років , яка скаржилась на біль у попереку, який віддавав в ноги, довго перебувати на ногах вона не могла (не давав біль попереку), з ночі біль був також сильним. У такому стані вона перебувала протягом 8 місяців. До лікаря не йшла, тому що з її слів : «на роботі без мене все зупиниться, мої домашні самі нічого не можуть, все роблять не так, я не можу позволити собі таку розкіш, як хворіти…». Тому ця жіночка знайшла для себе вихід – пила у великих дозах знеболювальні і нестероїдні протизапальні препарати. Так трималася пів року, потім додалися нові скарги: біль в епігастрії , який останнім часом набув різкого характеру, давило в правому підребер*ї , різка слабість, головний біль, серцебиття , дані симптоми вона також «гасила» розрекламованими пігулками. Не знаю, як довго б тягнулась дана ситуація, якби в даної пацієнтки різко не розболівся зуб, «болів до невитримання, найсильніші знеболювальні не допомагали» і тоді не залишилось іншого випадку як іти до стоматолога. А там після вирваного зуба почалась кровотеча. Ну тут вже «її домашні» не витримали і примусово привели на огляд.
Парапроктит, нориці прямої кишки.
Сьогодні поговоримо про досить інтимну проблему, з якою люди нерідко стидаються звертатися до лікаря , намагаються перетерпіти. Хоча терпіти в таких випадках не можна,
Біль у шлунку. Один симптом, різні причини
виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки, дискінезія жовчевивідних шляхів, жовчекам*яна хвороба, захворювання підшлункової залози, ендокринні хвороби, стреси, шкідлива дія ліків на шлунок.
ВЕГЕТАТИВНІ РОЗЛАДИ ПОСИЛЮЮТЬСЯ ПРИ ПОСТІЙНОМУ СТРЕСІ, ЩО РОБИТИ?
Тривала складна політична ситуація в Україні не минула безслідно для здоровя її мешканців. Постійні негативного навантаження новини, підвищують тривогу, страх, гнів. З одного боку люди стають більш збудливими, з іншого боку увага їх може розсіюватися. Це може проявлятися тим, що подовшується час виконання звичних для вас задач. Наприклад, ви готуєте суп, почали різати картоплю, але хтось подзвонив, чи ви почули, щось по телевізору, чи радіо, ви відволікаєтесь і йдете вже не варити їсти, а скажімо витирати пил, ще щось можете по дорозі зробити і тільки тоді повертаєтесь в кухню дорізаєте картоплю і далі варите свій суп поки вас хтось знову не відволіче. Надмірна збудливість проявляється тим, що з незначних для вас раніше причин, ви можете почати сварку, або розплакатись, але найгірше погані емоції перемелювати в середині себе. До психолога у нас ходити не прийнято, тому ці переживання знаходять вихід на фізичному плані. У багатьох людей почались або загострились різноманітні вегетативні розлади.