Кошик порожній
Меню

Як бажання схуднути без зусиль привело жінку до летального кінця.

 

Продовження теми, яку ми розпочали в минулому номері, я хочу розпочати  випадком з нашої практики: на прийом прийшла жінка з скаргами на температуру 37-37.5 градусів С, біль в м`язах, алергічний  висип на тілі, частий кашкоподібний кал,  біль у підребер`ї справа і зліва. З її слів хворіє вона давно, але переважно її тривожить поганий апетит, деколи поколювання в правому підребер`ї на основі цих скарг їй поставили діагноз хронічний  холецистит, панкреатит. Але 2 тижні тому у неї  з`явилась гарячка (39 градусів), озноб, розвільнення, сильний біль в підребер`ї. Коли звернулась до лікаря їй запідозрили харчове отруєння, хотіли госпіталізувати в інфекційну лікарню, але вона відмовилась. Поприймала ліки скарги трохи притупились, але повністю не проходили. При огляді  «кидалась в очі» іктеричність (жовтушність) шкірних покривів, склер,  печінка збільшена, болючість в ділянці печінки і підшлункової залози. В аналізі крові збільшені еозинофіли  до 20%(Е), трохи підвищене ШОЕ. На УЗД печінка, підшлункова підвищеної ехогенності.  Напевно довго і нудно ми б шукали істину, як би при одному з сеансів пацієнтка не розговорилась за себе. Виявилось, що жінка я кілька років жила за Полярним Колом і там навчилась їсти «струганину» - страва із замороженої риби. Навіть, коли вона повернулась на рідні терени часто готувала сама цю страву, полюбляла суші власного виробництва.  Ці дані наштовхнули на думку про глисти, які передаються через недостатньо оброблену рибу. Так воно і сталося у пацієнтки виявили опісторхоз. Після проведеного лікування і курсу чисток ШКТ, пацієнтка почувається добре, скарг немає.

Отже почнемо :

1.       Опісторхоз , хвороба Виноградова (викликається котячою або вивірковою двоусткою) .

       Звідки береться?- від кота, собаки, людини

Яким шляхом заражується? --  при споживанні недостатньо термічно обробленої риби.

      Де паразитують в організмі людини? – в жовчних протоках, протоках підшлункової залози.

Які ознаки? – В гострій стадії : озноб, висока температура, біль у м*язах, алергічні прояви на шкірі, часті випорожнення, кашкоподібний кал, збільшена печінка, жовтяниця.

В хронічній стадії – ознаки холециститу, дискінезії жовчовивідних шляхів, розлади травлення, колько подібний біль в печінці, субіктеричність склер, шкіри.

Як виявити? – аналіз калу,

-          Аналіз дуоденального вмісту,

-          Аналіз крові.

Як лікувати? – хлоксил за 2-во, 3-и або 5-ти денною схемою (це визначає лікар), запивати даний препарат треба тільки молоком. Через 2-3 дні після цього жовчогінні і спазмолітичні збори, протиалергічні засоби –правильну схему вам допоможе підібрати лікар.

Контрольні обстеження проводимо після лікування і через 2 місяці після завершення курсу, якщо потрібно, проводиться повторний курс через 4-6 місяців. Після курсу лікування пацієнти перебувають під наглядом лікаря 6-12 місяців. Протягом цього часу рекомендовано вживати таку настоянку:

 

 

2. Фасцільоз (викликається печінковою двоусткою).

 Звідки береться?- від людини або травоїдної тварини.

Яким шляхом заражується? – під час пиття води і вживанні зелені забрудненої личинками збудника.

Де паразитують в організмі людини? – у жовчевих шляхах, жовчевому міхурі, можливі і не типові розміщення: під шкірою, в очах , легенях, апендиксі…

Які ознаки? – в гострій стадії: переважають алергічні прояви у вигляді кропивниці, астматичних нападів, піднімається температура  тіла, нудота, блювота, біль  «під ложечкою» і в правому підребер`ї, доречі, при даній хворобі характерне більше збільшення лівої долі печінки, за рахунок цього надчеревна ділянка ніби вип*ячується. В хронічній стадії хвороба нагадує холецистит, гепатит, звиразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки. У крові підвищення Е, лейкоцитів.

Як виявити? – аналіз калу,

                               Аналіз жовчі,

                               Серологічні методи,

                               Внутрішньошкірна алергічна проба

Як лікувати? – схема така ж як і при опісторхозі (див. вище)

Контрольні обстеження проводимо після лікування і через 2-3 дні перевіряють жовч, через 2 місяці кал.На контролі в лікаря пацієнт перебуває 6 місяців.

 

3. Теніаринхоз  (викликається  бичачим ціп`яком)

Звідки береться?- від людини

Яким шляхом заражується? – при вживанні в їжу сирого або недостатньо термічно обробленого м*яса великої рогатої  худоби.

Де паразитують в організмі людини? –у  кишечнику. Хоча зустрічаються і нетипові випадки: у жовчевому міхурі, підшлунковій залозі.

Які ознаки? – в ранній стадії симптомів практично немає. В хронічній: зниження апетиту, збільшене виділення слини, нудота, здуття живота, бурчання, спазми в животі, частий кашкоподібний кал або закрепи; дратівливість, головний біль, поганий сон, в крові незначно підвищені Е, незначна анемія.  Характерною ознакою є виділення з кишечника члеників гельмінтів.

Як виявити? – аналіз калу,

                               Зіскоб з перианальної ділянки.

Як лікувати? – екстракт чоловічої папороті (дозу підбирає лікар). За день до прийому препарату слід випити сольове проносне,  а в день прийому зранку роблять очисну клізму, тоді дають усю призначену дозу препарату протягом 20-30 хв, запивати їх треба 2% розчином соди, через 1 год знову сольове проносне, через 3 год повторюють очисну клізму.

Крім того щодня протягом 5-7 днів слід з*їдати по 1 шклянці насіння гарбуза перетертого з 50-100 грамами меду. Через 3 години після прийому суміші випити 1 ст.л. солі Барбари розведеної в 200 гр води, а ще через 30 хвилин клізма.

Увесь час лікування і 3-5 місяців після того вживають настоянку №1 (див у минулому номері).

Контрольні обстеження проводимо після лікування і через 1 місяць після завершення курсу

4. Теніоз (викликається свинячим ціп*яком)

Звідки береться?- від людини

Яким шляхом заражується? – при вживанні недостатньо термічно обробленого м*яса свині.

Де паразитують в організмі людини? – в тонкому кишечнику. Є атипові форми головний і спинний мозок, очі, скелетні м*язи.

Які ознаки? – при кишковій формі симптоми такі ж, як і при попередньому захворюванні . При розміщенні в мозку – нестерпний головний біль, епілептичні напади, психічні розлади, при очей – різке погіршення зору, аж до сліпоти.

Як виявити? – аналіз калу,

                               КТ мозку, офтальмоскопія,

                               Серологічні дослідження.

Як лікувати? –при кишковій стадії таке ж ,як і в попередньому випадку (див. вище). При ураженні мозку, очей – стаціонарне, навіть хірургічне.

Контрольні обстеження проводимо після лікування і через 1 місяць після завершення курсу.

До речі, стосовно даного захворювання був сумний випадок. Ми були на курсах  підвищення кваліфікації на кафедрі, що базується в лікарні швидкої допомоги. Туди (в лікарню) ургентно привезли жінку в дуже важкому стані. Оскільки стан був дуже тяжкий її поклали в реанімацію, але жінка померла не прийшовши до тями. На розтині в головному мозку виявили личинки свинячого ціп`яка. Та не це так шокувало всіх. Коли розпитували рідних з чого і як почалось захворювання виявились страшні речі: дана жінка довгий час боролась із зайвою вагою, але завжди віддавала перевагу якимось незрозумілим таблеткам, які чудодійно спалюють жири. і в один злощасний день вона принесла чудо-ліки, дистрибютори їх розказували, що це новітня розробка американських вчених, в капсулі міститься «зовсім безобідний хробачок», який може жити в нашому животі не спричиняючи ніякої шкоди, а навпаки буде допомагати «з`їдати зайві жири, токсини та інший непотріб». І хоч як рідні не відмовляли її не робити цього, вона не послухала, аж занадто спокусливою була пропозиція нічого не робити, їсти скільки хочеш і що хочеш і при цьому мати ідеальну фігуру. Спочатку справді все відбувалося, як в казці. За якийсь час вона почала втрачати зайву вагу, хоч і їла, як раніше. Але настав момент, коли вже їй не хотілось худати, але зупинити цей процес вона не могла, крім того появились ознаки інтоксикації, біль в животі, голові і так дальше, аж поки не закінчилось все дуже плачевно.

Тому добре думайте, перш, ніж спокуситися на легке чудодійне вирішення усіх ваших проблем, щоб це чудо не виявилось «сиром в мишоловці».

Повертаючись до сьогоднішньої теми, хочу сказати: будьте уважними до себе .   Ще є багато видів гельмінтозів, які ми не розбирали  одні з них дають клініку алергій  у виді висипу, астматичного нападу, вазомоторного риніту, інші – важкої анемії,  і коли  «захворювання ШКТ» не піддаються звичному лікуванню, не соромтеся зайвий раз прийти до лікаря, пройти детальне обстеження, виявити істинну причину вашої недуги, а отже  адекватно і вчасно її пролікувати.

Дивіться також:

Аюрведична консультація.

Біоферментний Комплекс

Лямблічатка №30

8 НЕЗАМІННИХ АМІНОКИСЛОТ

гідроколонотерапія

Снехана (омаслення) – загальний масаж всього тіла з великою кількістю аюрведичних масляних композиці

Есенціал №50

Паразитон № 30

Стопгельмінт №30

Очищення крові 0,5г №40

Басті – аплікації лікувального гі на проблемні зони:

Педі карма.

Солодкий сон.

фіточай ЗОЛОТНИК

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Відгуки відсутні. Буть першим!

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь