Позаду довгий день, Ви страшно втомлені і просто **падаєте з ніг**. І все ж таки це повторюється знову... Посеред ночі Ви лежите в ліжку з широко відкритими очима. Вже всі **вівці перераховані**, думи передумані , а він той солодкий , такий бажаний сон так і не приходить.
Безсоння займає друге місце за частотою після простуд. Декого цей стан турбує , а дехто сприймає його як неприємний , але невід*ємний атрибут віку. Серйозні розлади сну можуть перейти в хронічне безсоння і набути таких небезпечних ускладнень, як психічні розлади , порушення дихання, немотивовані рухи ногами серед ночі. Пацієнти скаржаться на відчуття смутку, безвиході, втома у всьому тілі, часто може бути прискорене серцебиття. Причини безсоння можуть бути різні: 1. Захворювання , що супроводжуються порушенням мозкового кровообігу ( остеохондроз, гіпертонічна хвороба, цереброваскулярна хвороба, атеросклероз, енцефаліт…).
2. Перенапруження нервово-психічної сфери, важка розумова праця, емоційні стреси .
3. Хронічна інтоксикація. При зашлакованості організму в підшкірній клітковині і лімфі нагромаджуються продукти розпаду, які подразнюють клітини головного мозку. Людина робиться втомленою , дратівливою, загострено реагує на будь-які подразники, важко засинає і погано спить. Постійне недосипання сповільнює обмінні процеси в організмі і це ще більше посилює самоотруєння. Виникає замкнене коло. 4. Наявність глистів , оскільки більшість з них активний період мають вночі, захворювання шкіри, що супроводжуються свербежем. Як можна зарадити, якщо Морфей до Вас не приходить? 1. Ввести за правило лягати спати і прокидатися в один і той же час. Кількість годин необхідну для вашого відпочинку можете вирахувати самі. Для цього встановіть свій час сну , наприклад, з 1 год ночі до 6 год ранку, якщо Ви спали весь цей час непробудно , то починайте додавати по 15 хв. до сну ,аж до тих пір поки не будете прокидатись посеред ночі. Пам*ятайте , що з віком зменшується кількість годин необхідних для відновлення сил організму під час сну. 2. Лягайте спати , як тільки відчуєте сонливість. Якщо не зможете заснути протягом 15-20 хв, вставайте і робіть щось монотонне: читайте книжку (але таку, що Вас емоційно не зачіпає), в*яжіть, підбивайте рахунки… але заборонено бавитись на комп*ютері, прибирати в хаті, оскільки ці заняття затягують і перезбуджують. Коли почуєте сонливість знову , лягайте в ліжко. 3. Введіть за правило вечірні прогулянки на свіжому повітрі. Спальня теж повинна бути добре провітрена. 4. Фітотерапія: листя меліси лікарської, квіти ромашки лікарської, квіти липи серцелистої, трава іван-чаю, трава материнки, трава пустирника, плоди глоду колючого. Все взяти в однаковій кількості, змішати. 1 ст. л. суміші на 1 шкл. окропу, настояти до охолодження. Пити за 1.5-2 год до сну.
Кореневище з корінням валеріани лікарської , кореневище синюхи блакитної, листя м*яти перцевої, плоди глоду , трава пустирнику, лист меліси лікарської, шишки хмелю звичайного. Все в однаковій кількості скласти в шкляну посудину ( не втрамбовувати!) і залити спиртом на 2-3 см вище сировини. Настояти протягом 3-ох тижнів. Пити по5-7 крапель 2рази на день протягом 1 місяця. Трава меліси лікарської, квіти глоду , квіти акації білої, квіти ромашки лікарської, коріння елетерококу колючого, трава пустирнику, плоди горобини червоноплідної, плоди лимону, суцвіття лаванди колоскової. Готуємо і вживаємо настойку як і в попередньому рецепті.
5. Лікування основної хвороби: --якщо це підвищений тиск, венозний застій, тоді найкраще покращить кровообіг лікування п*явками.; --при остеохондрозі найкраще допоможе лікувальна фізкультура і масажі . --при зашлакованості обов*язково зробити чистки згідно свого конституційного типу.
6. Якщо Ви відчуваєте немотивовану злість через постійну перевтому, тоді рефлексотерапія врегулює енергетику організму, заспокоїть нервову систему.
7. Дуже добрі результати дають лікувальні ванни: --йодобромні , якщо є перезбудження нервової системи. --скипідарні , якщо є судинні захворювання, або зашлакованість організму. 8. Якщо у Вас напружена робота , Ви змушені бути весь час у тонусі, думати за себе, сім*ю і своїх працівників, то Вам найкраще підійдуть розслабляючі масажі всього тіла із заспокійливими аромомаслами і вкінці процедури добре зробити обгортання тіла. Це допоможе розслабитись м*язевій системі , аромомасла знімуть перенапруження нервової системи, а при обгортанні із очищеного і розігрітого тіла якнайкраще вийдуть токсини. Повірте, що після таких процедур ніякі ділові контракти чи зустрічі Вам будуть не страшні і Ви будете спати , мов немовля.
9. Якщо безсоння набуло хронічного характеру тут вже не обійтись без психотерапії, йоги, медитації чи методик глибокого дихання.
10. Не забувайте , що ліжко повинно бути розміщене згідно магнітних полів землі. Тобто слід спати головою на північ або схід.
11. Не переїдайте на ніч, останнє споживання їжі має бути щонайменше за 3 год до сну і повинна бути легка їжа. 12. Спілкування з рідними людьми заспокоїть Вас , відволіче від рутини або неспокою прожитого дня. А для одружених скажу , що ніщо так гарно Вас не приспить , як близькість з коханою людиною.
Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...
Відгуки відсутні. Буть першим!
Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь
Як запобігти ускладненням гіпертонічної хвороби? Як уникнути розвитку інсульту, інфаркту, частих гіпертонічних кризів, як можна вплинути на густину крові, тонус судин?
Натисніть ТУТ«натисніть тут» і про все це дізнайтесь з даної статті.