Кошик порожній
Меню

ЛІКУВАННЯ ГЛИНОЮ

Про цілющі властивості глини відомо ще з давніх давен. Найбільш цінною з них є голуба кембрійська. В царські часи її купляли навіть за золото і вивозили в інші країни.

Голуба глина містить дуже рідкісний радіоактивний елемент – радій, який поступає в організм в чистому вигляді, природньому стані і в необхідній кількості. Крім радію, голуба глина містить: кремнезем ,фосфат,залізо, кальцій, магній, калій та ін..Голуба глина вирівнює біополе людини.

                         

В офіційній медицині лікування глиною використовують при хронічних і підгострих захворюваннях суглобів, хребта, м*язів, периферійних нервів, залишкові явища поліомієліту,травм, хронічних і підгострих захворювань жіночої статевої сфери, хронічному запаленні жовчевого міхура, хронічних закрепах та ін..

В народній  медицині голуба глина використовується при: аденоїдах, поліпах,захворюваннях щитовидної залози, запаленні та ущільненні лімфовузлів,анемії, головному болю, атеросклерозі, паралічах, нервових розладах, епілепсії ,запаленні вуха, очні, жіночі хвороби( мастит, мастопатія, випадіння матки, фіброміома, поліпи, кисти, нерегулярні місячні, вагініти, різні запалення і виділення), слаба ерекція і затвердіння яєчок у чоловіків, цукровий діабет, захворювання органів травлення( гастрит, закрепи, кишкові коліки, ентероколіт, випадіння прямої кишки, геморої), гепатитах, жовтяниці, захворюваннях нирок і сечового міура, захворювання серця, дихальної системи( бронхіти, пневмонії,туберкульоз, кашель, кровохаркання, нежить,гайморит,ангіна, носові кровотечі, шкірні захворювання( екзема, псоріаз, рожа, бородавки), облисіння, рахіт, артрит, артроз, ревматизм, шпори, варикозне розширення вен, трофічні виразки та ін.. Широко використовують голубу глину в косметології.

                     

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Відгуки відсутні. Буть першим!

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь