Кошик порожній
Меню

Любов на відстані або як кохати чоловіка коли він далеко.

            В наш час через нестабільну ситуацію в Україні чимало люблячих сімейних пар змушені перебувати в тривалій вимушеній розлуці. То на заробітки хтось поїде, бо на місці гідної роботи нема, то мобілізували в армію чоловіків служити на Сході. І хочеш не хочеш, а статеве життя стає аж ніяк не регулярним. А ще якщо умови в яких перебуває ваш чоловік не дуже спиятливі, то й не дивно, що і починаються різні проблеми з ерекцією. І це не тому, що він вас розлюбив і вже не збуджується на вас. І не реба говорити йому, що ти якийсь бракований, бо це ще більше замкле його і віддалить від вас.

            Недавно був випадок, жінка звернулась зі скаргами, що чоловік після того, як вернувся з АТО, по перше не мав доброго кровонаповнення статевого члена, а по друге йому було важко досягти еякуляції при статевих зносинах з жінкою. При огляді виявили гіперплазію простати, простатит. Після лікування п'явками і вживання фітопрепарату для лікування простатиту (рецепт дам нижце) все прийшло в норму до місяця часу.

Важливим моментом є те що чоловік тривало знаходився в холодних умовах, а переохолодження, також сприяє простатиту. На рахунок проблем з близькістю, то ми ще провели бесіду з дружиною. Раніше вона досить різко критикувала свого чоловіка, і якщо він йшов займатися з нею цією справою то вже був в досить емоційно напруженому психоемоційному стані. Тому жінки будьте мякшими в своїх висловлюваннях, подумайте як би ви себе почували на місця чоловіка, замість критики, краще підтримайте, спробуйте взяти ініціативу в свої руки.

Доречі після тривалої розлуки особливо коли чоловік був вірним вам і не мав можливості задовільнити себе сам, статева дисфункція досить часте явище. Правда не слід засмучуватися, адже при поверненні до регулярного статевого життя все швидко віднослюється. Після тривалого утримання внорму сперма може бути жовтішою і густішою, ніж зичнайно, може тиснути в яїчках. З 3-4 разу консистенція і колір має прийти в норму, якщо ні слід обстежитись. Напростіше обстеження це мазок з уретри і УЗД простати. За потреби слід доробити УЗД яєчок і придатків, здати спермограму (особливо ще якщо плануєте дітей),  УЗД сканування еректильної дисфункції (якщо погане кровонаповнення статевого члена стало звичним явищем).

Відсутність сексу протягом тривалого часу у статевоактивних жінок також впливає і на жінок, наприклад може збиватися менстуальний цикл, з'являтися застійні явища в малому тазу (це найчастіша причина болючих статевих зносин), жінка може ставати дратівливою, або навпаки швидко втомлюватися. Після повернення до регулярного статевого життя часто все приходить в норму. Якщо ні, то потрібно зробити обстеження в гінеколога і УЗД жіночих статевих органів.

Звісно, відсутність статевого життя ніяк не шкодить монахам, адже відсутність сексу у них постійна і в таких випадках організм повністю пристосовується. Захворювання виникає частіше в тих людей в кого секс то є, то нема, то знову є, і т.д.

І так якщо ви виявили в себе ознаки простатиту – частішали сечопускання, стаєте вночі в туалет, можливо відчуваєте не повне спорожнення сечового міхура, або у вас є болі в промежині, болюче сім'явиверження, слабка ерекція, передчасна або навпаки утруднена еякуляція, врата задоволення від сексу – не ховайтесь від цієї проблеми. Вчасно розпочате лікування допоможе позбутися цієї неприємноої болячки.

Дуже високу ефективність при застійному простатиті має лікування п'явками, крім того воно показане при поганому кровонаповненні статевого члена при збудженні.

З фітотерапії ми використовуємо такий рецепт: лист берези білої, квіти календули лікарської, квіти ромашки лікарської, кора дуба звичайного, лист шавлії лікарської, трава материнки звичайної, трава фіалки триколірної все взяти в рівних частинах подрібнити, змішати, 1 ч.л. збору залити 1 ст окропу 15 хв настояти пити по 1 стакану 3 рази на день. Курс при гострому простатиті після антибуотикотерапії 2-3 тижні, при хронічному простатиті 2-3 місяці.

Якщо на УЗД вже показало не простатит, а аденому простати, до попереднього збору слід додати ще й таку настоянку: трава зніту (іван-чай), трава парила звичайногоквіти ромашки лікарської,листя подорожника великого, листя шавлії лікарської, листя кропиви дводомної, листя берези білої, кореневище з корінням родіоли рожевої, плоди груші – все насто.ємо на спирті, докидаючи свіжі трави по мірі достигання і збору їх, спирту має бути на 1 см вище закладеної сировини, всі складники брати в рівних частинах. Восени процідити. Вживати по 5-7 капель на воду 4 рази на день за 15-30 хв до їди.

            При хронічному простатиті та аденомі простати ефективне лікування укусами бджіл, крім того воно прокращує ерекцію за рахунок покращення нервової стимуляції.

            Зараз на ринку є різні препарати які містять речовини, які стимулюють синтез тестостерону в організмі, наприклад, які містять панти з молодих рогів оленя, вони допомагають молодим чоловікам в яких частіше зниження потенції пов'язане з гормональною дисфункцією.

В старших статева дисфункція частіше пов'язана з поганим станом судин і тому їм більше допоможуть п'явки і різні препарати, які покращують кровопостачання. Дорече саме до такої групи препаратів належить всім відома віагра.

Дуже важливо при статевій дисфункції також стосунки з партнеркою, дуже добре, якщо вона підтримує вас, старається допомогти. А життя в ворожнечі постійна критика, або раптовий сильний стрес самі по собі можуть провокувати імпотенцію.

Цікавий випадок з практики був з хлоплем 22 роки. Після раптового розриву з дівчиною, я якою були стабільні сексуальні стосунки, раптово почалась повна імпотенція. Хлопець приймав різноманітні хімічні препарати, навіть гормон тестостерон, і нічого не допомагало. Ми використали інший підхід. І вже після 3 сеансу рефлексотерапії (лікувальне голковколювання) ерекція знову відновилася. Це типовий приклад нейрогенної імпотенції, - тобто імпотенції після стресу.

В час таких тривожних подій на Сході, кожна з нас почала більше дорожити вами наші кохані чоловіки і краще розуміти ваше значення. Більше цінувати і усвідомлювати час проведений разом. Тож любіть нас і ви по можливості регулярно. А якщо такої можливості нема зробіть знами все що хочете зроби в ліжку хоча би по-телефону. Повірте, це нам також дуже потрібно.

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Відгуки відсутні. Буть першим!

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь