Кошик порожній
Меню
Послуги

Авторська 4-ри рівнева методика отримання красивої фігури. Випробувано на собі. Підтверджено на близьких і пацієнтах.

"Медична клініка сестер Похмурських" презентує програму:

«Як гарантовано

скинути зайву вагу і

зменшити об’єми до 3-х розмірів 

за 3 тижні.

Без виснажливих дієт і надмірних тренуваннь!»

 

Дану програму можна проходити

 • по віддаленому доступу (через скайп консультації, під щоденним контролем наших лікарів, дієтологів, фітнес тренерів та ін.спеціалістів.
 • або під контролем лікарів "Медичної клініки сестер Похмурських"

Ми допоможемо Вам набути бажаної форми і навчимо, як самостійно підтримувати її в буденному житті і надалі.

Дана програма включає в себе:

1.      медичний аспект

а) огляд лікаря з метою виявлення причини зайвої ваги, коли є підозра на захворювання, що привели до збільшення ваги, здаємо усі необхідні аналізи в лабораторії європейського зразка  

Лабораторна діагностика (якщо маєте аналізи до 3-х, то вони також беруться до уваги)

 • загальний аналіз сечі;
 • загальий аналіз крові;
 • визначення глюкози крові натще;
 • гліколізованний гемоглобін;
 • росширена ліпідограма: холестерин, триглицериди, В-липопротеїни крові,
 • статеві гормони
 • тиреоїдні гормони: ТТГ, Т3, Т4, АТ до пероксидази щитовидной залози.
 • онкомаркери та ін.

б) діагностика по методу Накатані – для виявлення проблемних органів і ослаблених систем. За потреби постановка голок на точки голоду і точки спраги гальмують апетит. В результаті легше дотримуватись дієти.

в) на основі отриманих результатів обстеження видається лікарське заключення стану здоров’я пацієнта, розробляється індивідуальна схема очищення і лікування:

Це може бути (залежно від призначень лікаря):

·         гідроколонотерапія (кишкове промивання) – мінеральною водою або відварами трав, введення корисних бактерій, або проведення аюрведичних омаслень спеціальними олійками підібраними згідно аюрведичного типу і стану здоров’я пацієнта – що очистить організм від пристінкових відкладень у товстому кишковики, позбавить закрепів, відновить флору кишечника, а цим і пристінкове травлення. Дана процедура позбавляє від 3-х до 5-ти кг зайвої ваги

·         Унікальний масаж живота і мануальна терапія внутрішніх органів за старослав’янським методом або новітня французька хіропрактика за методом Брааля.- ця процедура допоможе скоротитися (зменшить в об’ємі) розтягненому шлунку, поставить на місце кишечник (від тривалого переїдання шлунок розтягується, опускається нижче і цим зміщує поперечноободову кишку і тонкий кишковик – а ми це усунемо).

·         Лімфопресотерапія – апаратний масаж ніг, завдяки якому промасовуються глибокі судини, зокрема лімфатичні – це призводить до того, що організм позбавляється зайвої рідини (ваги). Так може бути і до -3-х кг

·         Дренажні, аюрведичні, лікувально-профілактичні масажі – позбавлять від жирових відкладень, нададуть пружності тілу – одним словом ти дістаєш задоволенняі худнеш при цьому, а масажист працює за тебе.

·         Залежно від виявлених захворювань, спровокованих зайвою вагою, підбирається індивідуальна схема лікування. Які хвороби можуть бути викликані зайвою вагою?:

1.      цукровий діабет 2-го типу

2.      гіпертонічна хвороба, стенокардія

3.      атеросклероз, холестеринемія

4.      жировий гепатоз (заміщення нормальних клітин печінки жировими), панкреатит, захворювання ШКТ

5.      захворювання опорно-рухового апарату (зайва вага давить на ноги, таз, деформує хребет і стопи…) : болять суглоби (артрити), крутить ноги і т.д.

6.      усугубляє варикоз, геморой

7.      проблеми у статевій сфері: у жінок перебої менструального циклу, проблеми з вагітністю, у чоловіків – імпотенція.

Під кожну хворобу є своя схема лікування.

2.      Дієтологічний аспект:

а) разом з лікарем загальної практики і народної та нетрадиційної медицини пацієнта оглядає лікар-дієтолог.

 • Він здійснює заміри тіла і ваги, визначає індекс маси, процентне співвідношення м’язевої і жирової тканини організма на спеціальному приладі.
 • Разом з лікуючим лікарем розраховує індивідуальні ідеальні пропорції  ваги тіла від росту, конституційного, аюрведичного і гормонального типу людини.
 • На основі отриманих результатів розробляється дієта, кратність і кількість прийому їжі, енергетична та якісна цінність раціону.
 • Надалі подається заявка на кухню з програмою раціону і там згідно цього готують їсти протягом усього періоду перебування в санаторії (для тих, хто проходить програму віддалено, щодня наші спеціалісти висилають детально розрахований раціон на день).
 • Крім того проводиться начитка лекцій про аспекти здорового харчування, практичні заняття, де пацієнти вчаться самостійно складати раціональне меню, розраховувати калораж та якісну цінність свого раціону, а також, в якості екзамену, самостійно готують своє меню.

3. Фізично-спортивний аспект:

Разом з лікуючим лікарем огляд фітнес-тренера:

 • Визначать ступінь фізичної підготовки, пружність м’язів і рухомість суглобів
 • Розроблять схему фізичних навантажень та тренувань.
 • В програму входить і начитка лекцій, як самому підібрати неохідні вправи залежно від проблемних зон, як розрахувати допустимий поріг кардіонавантажень, вчимо розраховувати пробу Руф’є (визначає фізичний стан здоров’я організму і стан серцево-судинної системи) і на основі нього визначати свою групу здоров’я на даний момент.

4.      психологічний аспект:

 • робота з психологом з метою визначення психологічної причини зайвої ваги.
 • пропрацювання складних життєвих ситуацій (тут є як індивідуальна робота, так і робота в групах)
 • лекції по психосоматиці та ін., практичні заняття, де вчаться самостійно вирішувати свої та ближнього проблеми.

Для ефективної та результативної роботи програми в групу набирається по 10 чоловік на курс. Відповідно, проводиться попередній запис з метою бронювання свого місця в програмі.

Не зволікайте! Бронюйте своє місце вже зараз! Поки Ви вагаєтесь, інші досягають позитивних результатів на Вашому місці!

Записатись в "Авторську 4-ри рівневу програму отримання красивої фігури" можна за телефоном 098 45 78 131.

 

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...