Кошик порожній
Меню

Манульна терапія внутрішніх органів (вісцеральна хіропрактика)

Масаж живота – давньослов’янський метод лікування, який,. застосовували древні словяни, ще до часів Київської Русі,крім того лікування хворого методом корекції роботи внутрішніх органів займає провідне місце в медицині Тібету та Китаю.

Мануальна терапія живота займається діагностикою та лікуванням порушень рухомості різних тканин і органів. Будь-яке порушення рухомості (зменшення або збільшення) в опорно-руховому апараті та внутрішніх органах веде до розладу відповідної функції, що в свою чергу, приведе до розвитку хвороби в даній зоні. Обмеження рухомості можуть проявлятися в суглобах як блоки, защемлення, у фасціях— у вигляді спайків або рубців, на вісцеральних( внутрішніх) поверхнях органів – як гіперемія(почервоніння, запалення). Причинами цього можуть бутитакі фактори:

--фізичні: травма, надмірне фізичне навантаження.

--психічні:стреси, подавлені емоції.

--хімічні:неправильне харчування, побічна дія медпрепаратів, різні інтоксикації.

На перших стадіях обмеження рухомості органа мають лише функціональний характер, але чим довше утримується порушення кровопостачання органа, тим незворотніші зміни настають в ньому( застій, запалення, інфікування і навіть переродження клітин).

Показами до лікування методом вісцеральної хіропрактики є:

--спайки внутрішніх тканин внаслідок інфекцій( хронічні аднексити, простатити, нефрити, коліти, ентероколіти гастрити, холецистити гепатити, панкреатит та ін..) та оперативного втручання (видалення жовчевого міхура, оперований шлунок, кишечник, оперативні втручання в органах статевої сфери та ін..).

--опущення внутрішніх органів(шлунку, нирок,зміщення підшлункової залози, опущення або загиб матки)

--вісцеральні( внутрішні)і спазми та обмеження рухомості внутрішніх органів внаслідок порушення іннервації різного походження.

Протипокази:

--гострі інфекційні захворювання,

--гострі запальні захворювання внутрішніх органів,

--пухлини,

--спонтанні кровотечі,

--гнійничкові ураження шкіри.і

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Мирослав - 05.10.2018
Зверневся зі скаргами на погане травлення, не міг нічого істи взагалі. Перед тим лікувався в гастроентерології, при обстеженні виявили опущення шлунка, гіпоацидний гастрит з ерозіями, анемія другого ступеня. Залізо не засвоювалось через шлунок. В клініці Похмурських робив масаж живота з горщиком, підперезувався поясом і довго, більше 6 місяців пив їх трав'яні ліки. Зараз можу їсти навіть шпондер і все що хочу. Гемоглобін тримається на рівні 130 і не падає. Дякую

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь