Кошик порожній
Меню
Мило «ДИТЯЧЕ»
Купити 50 грн
Саме з цим милом ти завжди будеш впевнена, що твоя дитина отримує найкраще. Адже до його складу входять лише натуральні олії, які збережуть природню ніжність і пружність дитячої шкіри, а відвар ромашки та календули захистять від подразнень, пелюшкового дерматиту, дбайливо берегтимуть природній захисний бар’єр шкіри. Твій малюк готовий пізнавати світ!
Плазмоліфтинг обличчя
Купити 750 грн
Плазмоліфтинг обличчя, що це таке? Плазмоліфтинг – це унікальна інновація в сучасній косметології, лікувальна процедура ефективного омолодження, під час якої використовується власна плазма крові людини, збагачена тромбоцитами, яку підшкірно вводять в проблемні зони пацієнта. Шляхом ін`єкції активізується діяльність клітин сполучної тканини, завдяки чому запускаються механізми природного омолодження без операційного втручання.
Купити 55 грн
Мило « ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ»
Купити 55 грн
Навіть сильні та мужні чоловіки можуть бути вразливими, наприклад мати чутливу шкіру. Через це багато хто з них не любить щоденного ритуалу бриття. Саме для них розроблене це мило. При його щоденному використанні твоя шкіра буде захищеною і без подразнень, а ти завжди будеш впевнений у собі.
Мило «ГРАЦІЯ»
Купити 55 грн
При щоденному використанні цього мила твоя шкіра стане оксамитовою і пружною, а композиція з ефірних олій-афродізіаків розкриють усю твою неповторну жіночу звабу.

Для всіх типів шкіри.
Мило - гамаш «ВІВСЯНЕ»
Купити 55 грн
При щоденному використанні покращить місцевий кровообіг, зволожить, тонізує твою ніжну шкіру, усуне ділянки запалення і подразнень (має протигрибкову, протимікробну, протизапальну дію), сприятиме тому, щоб ти сяяла здоров’ям і красою. Ефірні олії лемонграссу і майорану делікатно відтінятимуть аромат твого тіла.
Мило – скраб  «КАВОВЕ З КОРИЦЕЮ»
Купити 55 грн
Це чарівне мило-скраб зробить твою шкіру ніжною і шовковистою, кава та ефірна олія кориці нададуть тобі тонусу і впевненості у собі на цілий день. З цим милом ти готова до нових звершень!
Лікувальне мило «ДІГТЯРНЕ»
Купити 55 грн
Бувають періоди у житті, коли нашій шкірі потрібен не лише дбайливий догляд, а й правильне лікування. Це мило саме з цієї серії. Воно допоможе тобі позбутися висипань перехідного періоду, себорейного дерматиту зокрема і шкіри голови та інших запальних процесів. Завдяки дьогтю має атисептичну і протигрибкову дію.

Мило має характерний запах березового дьогтю
Мило «ТУЯ З ЯЛІВЦЕМ»
Купити 55 грн
Якщо ти любитель бані та сауни, це мило саме для тебе! Завдяки тирсі ялівцю мило очистить твою шкіру від зроговілого епітелію (старих клітин шкіри), а ефірні олії туї та ялівцю захистять тебе від шкідливих бактерій і, на відміну, від мил з триклозаном та іншими синтетичними антисептиками, ще й збережуть і посилять твій природній захист шкіри.

Створене природою завжди досконале! З легкою парою тебе!
Мило «ЖИВОКІСТЬ»
Купити 55 грн
При щоденному використанні це мило загоїть ранки на тілі, зніме подразнення шкіри, втамує втому і зніме напруження м’язів. Тобі знову буде легко іти по житті!