Кошик порожній
Меню

ПРОТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА,

Купити 750 грн

У програму входить:

 1. Визначення лікарем вашого обміну на сьогоднішній день, підбір індивідуальної схеми очищення, харчування і фізнавантажень, підбір вправ з врахуванням найбільш проблемних зон.  100 грн разово.  Надалі вартість процедури становлять етапи програми.
 2. Антицелюлітний масаж. Він позбавить вас застійних  явищ і прискорить обмінні процеси в організмі. Вмілий масажист «розіб'є» усі ваші «дорогоцінні поклади», відновить  правильну циркуляцію крові та лімфи. 140 грн- 1 год    

У складних випадках класичний ручний антицелюлітний масаж заміняють на вакуумний ( 160 - баночний), медовий (190 грн- 1год) або шоколадний(190 грн – 1 год).  Активні компоненти меду або шоколаду додатково будуть розсмоктувати жирові відкладення і працюватимуть навіть після закінчення самого масажу

 1. Отже при проходженні програми ви отримаєте максимальний ефект не лише для тіла, а й для організму в цілому.

  При оплаті відразу всього курсу класу А  вартість однієї процедури становитиме – 290 грн  ( ви економите 500 грн на курсі),

  При оплаті відразу всього курсу класу Б вартість однієї процедури становитиме – 200 грн  ( ви економите 300 грн на курсі).

  Кожен з етапів програми ви можете замовити окремо.

   

  Перевагою антицелюлітної програми у нас є те, що

  - ви завжди знаходитесь під контролем лікаря,

  -у разі виникнення питань по ходу процедур,ви завжди можете відкорегувати усі нюанси,

  - усі маски і обгортання готуються безпосередньо перед процедурою і з натуральних компонентів.

  Пам'ятайте наша зовнішність відображає стан нашого здоров*я, наш внутрішній світ. Хотілось би, щоб це відображення було б прекрасним.

  1. Накладання активнодіючих масок або обгортань, які завдяки глибокому проникненню в підшкірну жирову клітковину, розчинять жирові «горбики» , нададуть шкірі пружності і здорового вигляду. Після накладання маски медсестра обгорне вас плівкою і ви переходите на наступний етап процедури.  40-70 грн (залежить від компонентів маски).
  2. Спеціальні вправи. Виконувати їх ви будете під керівництвом медпрацівника, який допоможе виконати їх максимально правильно, щоб принести вам найкращий результат.  Крім того пам*ятайте, що вправи ви виконуєте намащені маскою і обгорнуті плівкою. Це ще більше посилить місцевий кровообіг і позитивно вплине на проблемні зони.  70 грн.
  3. Лімфопресотерапія.  Добре попрацювавши, ви переходите на процедуру, де самі будете відпочивати, а прилад трудитиметься за вас. За допомогою лімфопресінгу ми зможемо ті токсини і продукти розпаду, що ви розрухали на попередніх етапах , вивести в центральну лімфатичну протоку, а так і з організму.   70 грн – 30 хв,  100 грн – 1 год.
Купити 750 грн

Бажаєте отримати додаткову інформацію? - залишіть Ваші контакти - ми зв’яжемось з Вами...

Обговорення

Відгуки відсутні. Буть першим!

Залишіть Ваш відгук

Для додавання відгуків авторизуйтесь або зареєструйтесь