Кошик порожній
Меню

Екзотичний масаж

Щоб спробувати справжній екзотичний масаж немає потреби їхати спеціально закордон. Незвичайна спритність рук і техніки виконання екзотичного масажу подарують вам відчуття таємничості і блаженства. Мета його – покращення психологічного і фізичного стану, омолодження і заряд енергією. Під час екзотичного масажу масажист плавно і енергійно доторкається до тіла – до рефлекторних відділів і точок пацієнта, використовуючи ефірні олії з аромамаслами. Клініка Сестер Похмурських пропонує такі види екзотичного масажу у Львові, як масаж всього тіла з афродизіаками для чоловіків та жінок, шоколадний масаж всього тіла.

Екзотичний масаж допомагає:

- розслабитись;

- відновити здоров`я після стресів міського життя;

- відновити потоки енергії в тілі;- зняти напруженість;

- позбавитись від болей.

Масаж з афродизіаками покликаний розвивати сексуальний потенціал, підсилювати чутливість і статеву функцію за рахунок використання афродизіаків. Ефірні масла з властивостями афродизіаків підсилюють статевий потяг і ерогенну сприйнятливість, усувають сором`язливість і комплекси. Шоколадний масаж всього тіла має винятковий розслабляючий ефект за рахунок кофеїну і таніну, що містяться в шоколаді.

Плазмоліфтинг обличчя
Купити 750 грн
Плазмоліфтинг обличчя, що це таке? Плазмоліфтинг – це унікальна інновація в сучасній косметології, лікувальна процедура ефективного омолодження, під час якої використовується власна плазма крові людини, збагачена тромбоцитами, яку підшкірно вводять в проблемні зони пацієнта. Шляхом ін`єкції активізується діяльність клітин сполучної тканини, завдяки чому запускаються механізми природного омолодження без операційного втручання.