Кошик порожній
Меню

Екзотичний масаж

Щоб спробувати справжній екзотичний масаж немає потреби їхати спеціально закордон. Незвичайна спритність рук і техніки виконання екзотичного масажу подарують вам відчуття таємничості і блаженства. Мета його – покращення психологічного і фізичного стану, омолодження і заряд енергією. Під час екзотичного масажу масажист плавно і енергійно доторкається до тіла – до рефлекторних відділів і точок пацієнта, використовуючи ефірні олії з аромамаслами. Клініка Сестер Похмурських пропонує такі види екзотичного масажу у Львові, як масаж всього тіла з афродизіаками для чоловіків та жінок, шоколадний масаж всього тіла.

Екзотичний масаж допомагає:

- розслабитись;

- відновити здоров`я після стресів міського життя;

- відновити потоки енергії в тілі;- зняти напруженість;

- позбавитись від болей.

Масаж з афродизіаками покликаний розвивати сексуальний потенціал, підсилювати чутливість і статеву функцію за рахунок використання афродизіаків. Ефірні масла з властивостями афродизіаків підсилюють статевий потяг і ерогенну сприйнятливість, усувають сором`язливість і комплекси. Шоколадний масаж всього тіла має винятковий розслабляючий ефект за рахунок кофеїну і таніну, що містяться в шоколаді.

Плазмоліфтинг обличчя
Купити 750 грн
Плазмоліфтинг обличчя, що це таке? Плазмоліфтинг – це унікальна інновація в сучасній косметології, лікувальна процедура ефективного омолодження, під час якої використовується власна плазма крові людини, збагачена тромбоцитами, яку підшкірно вводять в проблемні зони пацієнта. Шляхом ін`єкції активізується діяльність клітин сполучної тканини, завдяки чому запускаються механізми природного омолодження без операційного втручання.
шоколадний масаж всього тіла
Купити 395 грн
Бажаєш солодкого життя? Тоді Тобі просто необхідно спробувати шоколадний масаж усього тіла.
Ці відчуття неможливо забути.
Одним із найприємніших існуючих видів масажу є шоколадний масаж. Метою масажу шоколадом є позбавлення від стресу і оздоровлення організму мікроелементами, які містяться в його основі – порошку какао бобів в суміші з какао маслом або кокосовим маслом. На поверхню всього тіла наноситься теплий розтоплений шоколад. Далі проводиться обгортання плівкою і вкривання пацієнта, даючи відпочити 15-20 хв.