Кошик порожній
Меню
Купити 0 грн
Запам*ятайте, шкіра найбільший орган людського тіла, через її пори ми можемо ввести багато корисного для шкіри, але з таким же успіхом всмоктуються і токсичні речовини, тому дуже прошу перевірте вміст своїх косметичок і поличок у ванній кімнаті на вміст таких речовин...
Свічки жіночі (внутрішньо вагінальні) 10 штук
Купити 75 грн
Дані свічки виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. В їх склад входить тільки натуральна сировина (основний принцип аюрведи, що можеш з*їсти, те використовуй для лікування): основою є масло какао, такі лікувальні олії, як олія чорного кмину, обліпихова.
Вміст діючих речовин залежить від хвороби. Це можуть бути поєднання у відповідних пропорціях лікувальних ефірних олій, екстракту трав, соку алое, меду, прополісу, маточного молочка та ін.
Свічки чоловічі (ректальні) 10 штук
Купити 75 грн
Дані свічки виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. В їх склад входить тільки натуральна сировина (основний принцип аюрведи, що можеш з*їсти, те використовуй для лікування): основою є масло какао, такі лікувальні олії, як олія чорного кмину, з насіння кавуна, гарбузова...
Вміст діючих речовин залежить від хвороби. Це можуть бути поєднання у відповідних пропорціях лікувальних ефірних олій, екстракту трав, соку алое, меду, прополісу, трутневого молочка та ін.
Ви можете замовити такі лікувальні свічки:свічки при геморої
Купити 75 грн
в склад входить тільки натуральні олії і аромомасла, що тонізують стінку гемороїдальних вен, знімуть запальний процес, мають кровоспинну дію.
Свічки усунуть такі симптоми геморою, як біль, свербіж, кровотечу, дискомфорт в промежині, біль при акті дефекації