Кошик порожній
Меню
Послуги

Догляд за шкірою

  В клініці сестер Похмурських, вам запропонують грамотно підібрані процедури по догляду за шкірою на основі Аюрведи. Медовий скраб із східними спеціями нанесений легкими масажними рухами, ванна з травами, оздоровчий чай – це все «Таємниця Лакшмі», процедура, яка подарує вам тонус всього тіла. «Омивання п’ятьма нектарами» - процедура, при якій використовуються божественні нектари: молоко, гі (аюрведичне масло), йогурт, банан, мед, завдяки яким шкіра омолоджується. «Тропічний фреш» - скраб з тропічних фруктів, масаж всього тіла оливковою олією з аромомаслами, маска-обгортання із свіжих фруктів, зроблять шкіру свіжою, гладенькою, а правильно підібраний чай та аромат під час процедури, довершать уже створену гармонію.

  Хто не хоче гарно виглядати. Мати молоду, доглянуту шкіру, густе волосся, міцні нігті. Наші прагнення цілком природні. Молодість це так прекрасно. Звісно, нам стільки років на скільки ми себе відчуваємо. Проте, зовнішній вигляд має відповідати внутрішньому стану, лише тоді буде гармонія. Погана екологія, неправильне харчування, постійні стреси – це те, що в наш час відбивається на кожній людині. Від цього нікуди не дітись, адже ми безпосередньо пов’язані з усім, що нас оточує. Проте, серед цього негативу потрібно шукати те, що стабілізує, приведе в гармонію душу і тіло.

   Тисячоліттями в Індії розвивалась Аюрведа – знання життя. Це неймовірно глибока філософія, що охоплює всі сфери людського життя, навчаючи як жити так, щоб залишатись в гармонії з собою та природою. Зрозуміло, що в Аюрведі є також багато способів для догляду за тілом, щоб воно не було кліткою для душі.  Перейнявши все найкраще, що вчить Аюрведа, західні спеціалісти чудово запровадили її в косметології, в тому числі при догляді та лікуванні шкіри людини. Основною особливістю догляд за шкірою в Аюрведі є те, що базується він на індивідуальних особливостях організму кожної людини, а самі процедури є максимально розслаблюючими та корисним, що дозволяє тілу та шкірі повністю позбутись негативних переживань. Не менш важливим є використання натуральних тканин та масел, що є природнім для нашого тіла, а будь-яка синтетика лише шкодить.