Кошик порожній
Меню
Мило «ДИТЯЧЕ»
Купити 37 грн
Саме з цим милом ти завжди будеш впевнена, що твоя дитина отримує найкраще. Адже до його складу входять лише натуральні олії, які збережуть природню ніжність і пружність дитячої шкіри, а відвар ромашки та календули захистять від подразнень, пелюшкового дерматиту, дбайливо берегтимуть природній захисний бар’єр шкіри. Твій малюк готовий пізнавати світ!
Мило «СМЕРЕКОВЕ»
Купити 39 грн
При щоденному використанні цього мила твоя шкіра стане ніжною і шовковистою, це мило збереже рН, водний баланс шкіри і її природній захист. Ефірні олії хвої забезпечать відчуття свята на весь день.
 Мило ,,Молочно-Шоколадне”
Купити 42 грн
Усім відома чудодійна сила молочних ванн Клеопатри і шоколадних обгортань для шовковистості шкіри. Усе це ти отримаєш при щоденному використанні цього мила.
Мило-скраб  «СОЛЯНЕ З ЛАВАНДОЮ»
Купити 39 грн
Ніжний пілінг соляних кристалів і протизапальна, пом’якшуюча дія лаванди зібрана в кубиках, що залиті дитячим милом – основою. Усе це при щоденному використанні принесе свіжість і здорове сяйво твоєї шкіри. Призначено для нормальної та жирної шкіри.
Мило «СХІДНА НІЧ».
Купити 40 грн
При щоденному використанні це мило подарує тобі делікатний пілінг кави, живлення від натуральних олій, захист і таємничий аромат сходу.
Купити 42 грн
Мило « ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ»
Купити 42 грн
Навіть сильні та мужні чоловіки можуть бути вразливими, наприклад мати чутливу шкіру. Через це багато хто з них не любить щоденного ритуалу бриття. Саме для них розроблене це мило. При його щоденному використанні твоя шкіра буде захищеною і без подразнень, а ти завжди будеш впевнений у собі.
Мило «ГРАЦІЯ»
Купити 42 грн
При щоденному використанні цього мила твоя шкіра стане оксамитовою і пружною, а композиція з ефірних олій-афродізіаків розкриють усю твою неповторну жіночу звабу.

Для всіх типів шкіри.
Мило - гамаш «ВІВСЯНЕ»
Купити 42 грн
При щоденному використанні покращить місцевий кровообіг, зволожить, тонізує твою ніжну шкіру, усуне ділянки запалення і подразнень (має протигрибкову, протимікробну, протизапальну дію), сприятиме тому, щоб ти сяяла здоров’ям і красою. Ефірні олії лемонграссу і майорану делікатно відтінятимуть аромат твого тіла.
Мило – скраб  «КАВОВЕ З КОРИЦЕЮ»
Купити 43 грн
Це чарівне мило-скраб зробить твою шкіру ніжною і шовковистою, кава та ефірна олія кориці нададуть тобі тонусу і впевненості у собі на цілий день. З цим милом ти готова до нових звершень!